Republika, The Car is on Fire, T.Love, Brodka, Wilki, Drekoty, Janusz Radek – co łączy te zespoły? Otóż łączy je postać Leszka Biolika – muzyka, kompozytora, aranżera i producenta muzycznego. I to własnie on użyczy Wam swojej ogromnej wiedzy i doświadczenia podczas warsztatów producenckich.

Sprawa jest prosta: Należy wysłać linki do dwóch utworów w formacie MP3, jeden do YouTube z wykonaniem live, link do teledysku (jeżeli takowy posiadacie) oraz kilka zdań o zespole, za pomocą FORMULARZA REJESTRACYJNEGO.

Leszek po krótce omówi wszystkie zgłoszenia, ale wybierze tylko dwa zespoły, które zostaną zaproszone by z nim popracować. Gracie, gadacie, spieracie się, słowem: uczycie się.

Kto wie, może to właśnie ta współpraca, której Wam brakowało? Nawet jeżeli nie otworzy wam to drzwi do wielkiej kariery to na pewno otworzy wam oczy na pewne sprawy. A zeszłoroczne warsztaty niektórym przyniosły dużo dobrego, więc warto.

Pamiętajcie, że ilość miejsc jest ograniczona, a pierwszeństwo w zapisach mają posiadacze karnetów early bird. Aby wziąć udział w warsztacie upewnijcie się, że cały zespół może stawić się w sobotę w miejscu konferencji. Aby wziąć udział w warsztacie musicie mieć zakupiony karnet lub bilet jednodniowy na Tak Brzmi Miasto 2018.