Don't worry be HEMI! HEMI Music Awards dla artystów gotowych na eksport
https://takbrzmimiasto.pl/wp-content/uploads/2021/12/hm-1536x864.jpg-thumbnail

Jesteś artystą_ką? Czujesz się gotowy_a na eksport? Mieszkasz w Europie Środkowo-Wschodniej? Szukasz profesjonalnego wsparcia w przełamywaniu granic? HEMI Music Awards jest dla Ciebie!

Aplikuj teraz i zyskaj szansę na wygranie działań networkingowych i dostosowanych do Twoich potrzeb, które pomogą Ci w postawieniu kolejnego kroku w Twojej karierze!

HEMI Music Awards to program talentów dla artystów, którzy szukają profesjonalnego wsparcia. Ma na celu wsparcie muzyków w przełamaniu granic, dotarciu do nowych odbiorców i rozwoju międzynarodowej kariery.

Nagrody adresowane są do solistów lub zespołów gotowych na eksport. Do muzyków, którzy mają materiały promocyjne w sieci, muzykę dostępną na podstawowych platformach streamingowych oraz doświadczenie w graniu na żywo.

HEMI MUSIC AWARDS jest organizowany przez Hub for the Exchange of Music Innovation (HEMI). Projekt 10 organizacji z 9 krajów, współfinansowany przez Program Unii Europejskiej Kreatywna Europa. Fundacja Krakowska Scena Muzyczna z inicjatywą Tak Brzmi Miasto jest jedną z nich!

Jesteś gotowy_a?
Masz czas na zgłoszenie do 23 stycznia!
Szczegółowe założenia programu i informacje o przebiegu HEMI Music Awards znajdziesz na stronie HEMI Music Hub
Formularz zgłoszeniowy

To top