close

Idziemy na solo!

Michał Wójcik
04-27-2021

Idziemy na solo!, to dziesięciodniowe warsztaty muzyczne, które odbędą się w lipcu tego roku w Gdańsku. Wydarzenie dedykowane jest wokalistom i instrumentalistom z całej Polski. Harmonogram obejmuje różnorodne wykłady, zajęcia grupowe i indywidualne, panele dyskusyjne, słuchowiska, jam session.

Celem projektu jest poszerzenie świadomości i umiejętności muzyków na wielu płaszczyznach poprzez udział w szerokim wachlarzu zajęć: począwszy od emisji głosu, poprzez świadomość ciała, pisanie tekstów, kreowanie wizerunku, skończywszy na zajęciach fizjoterapeutycznych, aranżacyjnych, improwizacyjnych. Elementem wieńczącym warsztaty jest koncert finałowy, na którym każdy z uczestników prezentuje powstały na próbach utwór autorski, co jest swoistą pamiątką, a czasami triggerem do powstania pięknych połączeń muzycznych.

Po więcej szczegółów zapraszamy na FP: https://www.facebook.com/warsztatyidziemynasolo

Michał Wójcik
Tak Brzmi Miasto
Gitarzysta, wokalista, menedżer, producent, realizator, techniczny i kierowca zespołu Cinemon. Założyciel i CEO fundacji Krakowska Scena Muzyczna, koordynator i współwymyślacz inicjatyw Tak Brzmi Miasto. Uczestniczył w dziesiątkach konferencji, paneli, warsztatów i lubi się dzielić tym, co myśli - co ma swoje jasne i ciemne strony!
OSTATNIE WPISY: