TAK BRZMI MIASTO: INKUBATOR
Inkubator to wspólne pół roku spotkań, warsztatów i konsultacji indywidualnych, kształtujących młodą społeczność muzyczną. To także wsparcie ekspertów i sieć kontaktów, które mogą wywindować Twoją karierę na zupełnie nowy poziom!

Rekrutacja na Tak Brzmi Miasto Inkubator 2022 zakończyła się 04.04.2022. Wyniki zostały ogłoszone 15.04.
Chcesz dowiedzieć się czy branża muzyczna to miejsce dla Ciebie? Potrzebujesz uwierzyć bardziej w to, co robisz oraz spotkać ludzi, którzy myślą podobnie? Chcesz zgromadzić niezbędną wiedzę i poznać narzędzia, które pozwolą Ci skuteczniej nawigować po współczesnym rynku muzycznym? A może szukasz wsparcia i prowadzenia profesjonalistów?Trwa czwarta edycja największego programu rozwoju muzyków i menedżerów Tak Brzmi Miasto: Inkubator. Pół roku spotkań, warsztatów i wykładów realizowanych wirtualnie i w oparciu o instytucje partnerskie programu z Krakowa, Łodzi, Opola i Ostrowa Wielkopolskiego. Możesz liczyć także na ekspercko-branżowe wsparcie, które dostarczy dream-team doświadczonych kuratorów: Daga Gregorowicz (Opole), Leszek Biolik (Kraków), Paweł Hordejuk (Ostrów Wielkopolski) i Bartosz Stawiarz (Łódź).

Wejdź poziom wyżej

• Zdefiniuj marzenia, określ własną, muzyczną tożsamość i przekuj je w strategię.
• Dowiedz się, jak pogodzić sztukę z biznesowym myśleniem.
• Poznaj ludzi, którzy mogą okazać się kluczowi dla Twojej kariery i złap nowe inspiracje.
• Uzupełnij wiedzę o niezbędne narzędzia w zakresie bookingu, promocji, dystrybucji muzyki, kontraktów, umów i praw autorskich.

Dołącz do nas i kształtuj społeczność muzyczną, która może być nową siłą na polskim rynku! Razem dotrzymajmy tempa zmianom w przemyśle muzycznym i stwórzmy dla Ciebie warunki rozwoju na miarę nowej branży.

Organizatorami programu są: CK Dworek Białoprądnicki oraz Fundacja Krakowska Scena Muzyczna – reprezentacja Krakowa.

Rekrutacja zakończyła się 04.04.2022. Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone 15.04.2022.

Pamiętaj, że większość wykładów Inkubatora będzie odbywać się wirtualnie. Dlatego podczas wypełniania formularza wybierz miasto do którego po prostu będzie Ci najwygodniej dojechać na ostatnie zajęcia.

PROGRAM I TERMINY
Czwarta odsłona Inkubatora połączy wygodę spotkań on-line ze starym dobrym analogowym światem. Dzięki zajęciom w sieci skracamy dystans dzielących Was kilometrów, a finałowe spotkanie społecznościowe w partnerskich miastach pozwoli się poznać w realu. I nie musisz za każdym razem gnać z Suwałk do Lublina, jeśli chcesz być Inkubatorowiczem :)
wszystkie
Spotkanie społecznościowe
Warsztat
Wykład
Konsultacje
Panel dyskusyjny
wszystkie
Kraków
Opole
Łódź
Ostrów Wielkopolski
Online
wszystkie
kwiecień
maj
czerwiec
lipiec
sierpień
19 kwietnia
g.18:00-21:00
Kraków, Opole, Łódź, Ostrów Wielkopolski, Online
ZOOM-start
Poznaj program i jego kolejne elementy, poznaj organizatorów i kuratorów, poznajmy się!
26 kwietnia
g.18:00-21:00
Kraków, Opole, Łódź, Ostrów Wielkopolski, Online
Tożsamość artysty - warsztat z Magdą Chołyst
Czym jest kwestia tożsamości artysty i jak przekłada się na rozwój kariery? Jakie elementy budują świadomość siebie i tożsamości twórczej? Między innymi te kwestie rozjaśni wam Magda Chołyst. Porozmawiacie również o przekonaniach dotyczących roli artysty i narzędziach do zarządzania tymi przekonaniami.
Podczas programu Uczestnicy będą pracować ze wspaniałymi specjalistami. Każdym miastem “zaopiekuje się” kurator – czyli doświadczony praktyk branży muzycznej, który będzie wspierał rozwój uczestników. To z kuratorami spotkacie się najczęściej i będziecie prowadzić swoją indywidualną pracę.
KURATORZY
Bartosz Stawiarz
Bartosz Stawiarz
Bluesroads, Glory of Story, Wojtek Mazolewski
Bartosz Stawiarz przez 11 lat pracował jako menedżer muzyczny i animator kultury. Prowadzi indywidualne konsultacje dla muzyków i managerów muzycznych. W lutym 2020 roku założył firmę Glory of Story zajmującą się marketingiem narracyjnym. Przez 7 lat był menedżerem Wojtka Mazolewskiego i jego zespołów, z którymi odnosił sukcesy nie tylko w Polsce, ale także zagranicą. Bartosz był także pomysłodawcą i dyrektorem studenckiego Festiwalu Muzyki Bluesowej „Bluesroads” w Krakowie, który został uznany dwukrotnie przez fanów portalu bluesonline.pl za najlepszy festiwal bluesowy w Polsce. Doświadczenia Bartka sprawiają, że będzie mógł się z Wami podzielić nie tylko wiedzą łączącą realia polskiego rynku muzycznego ze światową perspektywą ale także wizją kreowania strategii marketingowej z innych branż.
Daga Gregorowicz
Daga Gregorowicz
Wokalistka, liderka i menedżerka folkowego zespołu Dagadana, z którym koncertowała i koncertuje na całym świecie – i nie ma tu odrobiny przesady. Dagadana odwiedziła Chiny, Koreę, Indonezję, Singapur, Malezję, Słowację, Argentynę, Czechy, Węgry, Bułgarię, Mołdawię, Ukrainę i prawdopodobnie, kiedy czytacie te słowa, do listy dołączyło już kilka innych krajów.
Leszek Biolik
Leszek Biolik
Muzyk i producent muzyczny. Grał między innymi z Republiką, Obywatelem GC, Stanisławem Sojką, Maanamem, Robertem Gawlińskim, Elements. Produkował płyty, nagrywał i współpracował między innymi z Brodką, The Car is On Fire, Marcinem Rozynkiem, Małgorzatą Ostrowską, Fiolką, Misią Ff, T.Love, Justyną Steczkowską, Grzegorzem z Ciechowa, Magnificent Muttley, 8 Lat w Tybecie i innymi. Założyciel i współtwórca fundacji Otwarta Scena, zajmującej się nagrywaniem i promowaniem video sesji LIVE dla ciekawych młodych artystów. Do tej pory fundacja zrealizowała około 120 nagrań dla ponad 40 artystów. W Inkubatorze Tak Brzmi Miasto Leszek wspierał uczestników szczególnie w takich tematach, jak produkcja muzyczna i współpraca między zespołem, wytwórnią i producentem. Członek zarządu związku Zawodowego Muzyków RP, oraz Członek rady nagrody Akademii Fonograficznej "Fryderyk"
Paweł Hordejuk
Paweł Hordejuk
Mokre Buty / Happysad
Menedżer zespołu Happysad, pracował także m.in. z Indios Bravos, Lorein. Właściciel agencji artystyczno – koncertowej Mokre Buty. Menedżerem muzycznym jest od 2003 roku, jest pierwszym menedżerem zespołu Happysad od początku ich kariery (a niedawno zorganizował ich tysięczny koncert). Podczas trwania projektu Inkubator Paweł będzie skupiał się na głównych aspektach pracy menedżera. Opowie też o szczegółach pracy z zespołem i mediami.
EKSPERCI
Hubert Kozera
Hubert Kozera
HKozera.music
Muzyka jest wszędzie, muzyka jest wszystkim.

Promotor, producent koncertów i festiwali.

Menagment i booking: Patrick The Pan, Heima, The Bulsseyes, Seeme, Kamil Kowalski
Jarek Szubrycht
Jarek Szubrycht
Trzecie Ucho
Dziennikarz „Gazety Wyborczej”. Redaktor naczelny i wydawca ś.p. „Gazety Magnetofonowej”, publikował również m.in. w „Polityce”, „Przekroju” i obu wcieleniach „Machiny”, prowadził portale T-Mobile Music i Red Bull Muzyka. Autor i tłumacz książek o tematyce muzycznej i biografii – m.in. Vadera, Slayera, Andrzeja Zauchy i Maryli Rodowicz. Członek rady programowej OFF Festival Katowice. Członek Rady Akademii Fonograficznej. Ostatnio radiowiec prowadzący arcyciekawą audycję w Antyradiu. Emerytowany wokalista metalowy, związany z grupą Lux Occulta.
Magda Chołyst
Magda Chołyst
Artist in Bloom
Założycielka pracowni Artist in Bloom, wspierającej rozwój kompetencji zawodowych wśród artystów, profesjonalistów i pracowników instytucji kultury. Magda jest projektantką procesów edukacyjnych, badaczką kompetencji przyszłości w przemysłach kreatywnych, coachem kariery, edukatorką i hackerką strategii, które pozwalają znaleźć balans między twórczą satysfakcją, finansową stabilizacją a dobrostanem. Jej eksperckie pasje to strategia, kreatywna przedsiębiorczość i tworzenie brandów opartych na autentycznych wartościach i talentach.
Razem z zespołem Artist in Bloom, Magda realizuje sesje 1:1, warsztaty oraz programy edukacyjne dla sektora muzycznego, dostarczając wiedzy i umiejętności niezbędnych do prosperowania w ekspresowo zmieniającym się ekosystemie przemysłów kreatywnych.
Pracownia współpracuje na co dzień z twórcami, profesjonalistami i organizacjami zarówno w Polsce, jak i za granicą (m.in. Music Export Poland, Music Cities Network, European Music Managers Alliance, Keychange i wiele innych).
Marcin Woźniak
Marcin Woźniak
CEO Art Synergy, współwłaściciel, członek Rady Nadzorczej Phinance S.A., największej niezależnej firmy doradztwa finansowego w Polsce. Mimo 16 lat w branży finansowej nie przestał być idealistą, wierzy w synergię jako optymalną strategię w biznesie. Z miłości do muzyki stworzył Art Synergy - startup, który uprości booking oraz zwiększy frekwencję na koncertach.
Michał Wójcik
Michał Wójcik
Tak Brzmi Miasto
CEO/założyciel fundacji Krakowska Scena Muzyczna, której głównym projektem jest Tak Brzmi Miasto - obecnie najstarszy festiwal showcase'owy i konferencja muzyczna w Polsce, rozszerzona w 2019 o czteroletni program Tak Brzmi Miasto Inkubator, który odbył się jak dotąd w 12 miastach, docierając z edukacją branżową do ponad 500 uczestników. Aktywny muzyk, menedżer i lider trio Cinemon, w którym odpowiedzialny jest za przysłowiowe "wszystko" - od kompozycji, grania, śpiewania, poprzez produkcję, miks, booking, promocję i wydawanie płyt.
Wyniki rekrutacji 2022
Anna Bieniek / shama
Miłosz Boiński / zachwyt
Adam Drozdowski / Dla Kontrastu
Gabriela Ganczarska / Gabi Gang
Magdalena Grzymkowska / YaniKa
Mateusz Januła-Gniadek / MJG
Marcin Janusiński / Gentuza
Ewa Jarosińska / Ewa Novel
Grzegorz Kaźmierski / Mlecze
Tomasz Kosiek / Wernyhora
Mikołaj Kostka / Follow Dices
Sambor Kostrzewa / Sambor
Wiktor Kozak / Moonstone
Katarzyna Krawczyk / RoseMerry
Zuzanna Kruczek / ARS LATRANS Orchestra
Dawid Leśniak / Stella Star
Natalia Marczuk / MONF
Aleksandra Nowak / Ola Nowak Band
Maciej Ostrowski / Joe Palooka
Jakub Palewicz / Ostrożnie
Karolina Patla / UKOJA
Sławomir Pezda / The Flash!
Maciej Ramisz / Ramisz
Joanna Sobura / Radio Joanna
Gordii Starukh
Grzegorz Szafran / FreeTrip
Sabina Szewczyk
Piotr Świąder - Kruszyński / Besides
Zuzanna Wiśniewska / Zuza Wiśniewska
Konrad Życzyński
Asia Babiel / Chair
Jan Banas / Haasta
Katarzyna Bieniaszewska / SHY
Bartek Dzikowski
Karolina Gwóźdź
Fryderyk Hoang Dong / Fryderyk HD
Aleksandra Jabłońska / PARA
Agnieszka Kmieć / hethet
Joanna Kozyrska-Sieczak / Kozyrska x Sieczak
Amelia Kramek / Mateusz Gawęda
Piotr Krzemiński / Lucas Flint
Lena Marcinkowska / Olga Szomańska, Katarzyna Pakosińska
Bartłomiej Mieżyński / Margins
Małgorzata Oleszczuk / Chrust
Zuzanna Olszewska / Lost and Found
Paweł Ostrowski / Decadent Fun Club
Piotr Prokopiuk / Zagi
Natalia Ptak / Ptakova
Tomasz Sierpiński / Kolumbia
Konrad Stec / Dawid Albaaj
Tańka Szafraniec
Ewelina Szczepanik / SP Records
Karolina Szymanek / Administratorr Electro
Agata Truszczyńska
Iwo Tylman / Kosmos
Aleksandra Ulińska / Carla Fernandes
Weronika Wardak
Hubert Zajączkowski / SmoothSail Music
Kamil Zawiślak / Wishlake
Joanna Zubrycka / Miss God
Michał Bober
Robert Boćwiński / Mati Szert, Suchy Majk
Piotr Broda / beats4trips
Adam Chmura / Daffodil Pill
Monika Dowgiałło / Arek Czernysz
Matylda Gerber / sneaky jesus
Wiola Jakubiec / Sekunda
Łukasz Jasiak / Surtarang
Tomasz YomaY Kapitańczyk / SZA!
Viktoriia Korol / PRABABA
Iga Kozacka
Gaya Rosa
Martyna Kubicz / MIN t
Anna Kubik
Maria Łojko / Marysia Łojko
Martyna Olszewska / Nela
Grzegorz Osiński / My Secret Haven
Magdalena Pawlica / Organic Sounds
Paweł Pawłowski / Indigo Child
Żaneta Plotnik - Krumpietz / Zakuka
Aleksandra Suchowiecka / Olica
Lucyna Sycz / Lucy Brown
Karolina Szatkowska
Pola Trąbińska / Krakowitz
Grzegorz Uszko / KTO
Marcelina Wachowiak
Agnieszka Weryszko
Magdalena Wydriński / Nie tak głośno
Filip Zakrzewski / Ślina
Łukasz Zgoda / Zgoda
Bertrand Abramczyk / Bert Gra
Bartosz Antoniak / CO
Karolina Błasik / Muska
Wojciech Braszak / Zespół Substytut?
Miłosz Całujek / 13 Drzew
Łukasz Dołęga / Birkeland Currents
Kaja Frankiewicz / peggy
Anna Grabowska / szymonmówi
Adrian Jaroszewicz / Adrian Karma
Adrian Klimasz / Snowblind
Paulina Kordylas
Jakub Krzywda / Neurony
Magdalena Lasota
Aleks Maik / My Secret Haven
Filip Mieszkalski / Mentally Blind
Karol Onyszkiewicz / Victor
Michał Parzymięso / Mark Mantra
Ewa Pawlak / Małe przyjemności
Jakub Podolak / Holick
Zuzanna Pomorska / Angsterma
Dagmara Raszka-Orawska / free air
Agnieszka Stachowiak / Almighty Sound
Jan Straus / Woda Ski Bla
Anna Szostak / Synth Flowers
Darek Topolski / Vain Train
Szymon Trzebelecki / Carrie White
Maciej Waszkowiak / Trzy grosze
Jakub Wilak / Jakub Wilak & The Cowboys
Magdalena Wojtaszek / ERANNIE
Tomasz Zagórski / Rusty Pine
SUMMERCAMP 2022
Letnia przygoda? Wakacje? Piękne wspomnienia? Tak, ALE: pod znakiem intensywnych warsztatów. I nowych kontaktów, które pomogą Ci w karierze.
Letnia przygoda? Wakacje? Piękne wspomnienia? Tak, ALE: pod znakiem intensywnych warsztatów. I nowych kontaktów, które mogą wywindować Twoją karierę na kolejny poziom. Wakacje, tak, w Krakowie, w Dworku Białoprądnickim. Wspomnienia będą piękne – integracja jest ważną częścią letniej części Inkubatora.Zapisy rozpoczniemy pod koniec maja.

Kryteria? Chęć, zgłoszenie, zaangażowanie w pracę na Inkubatorze i 100%-owa frekwencja.

Pamiętaj! Od 19 do 28 sierpnia zaplanowaliśmy Ci czas bogaty w wiedzę o bookingu, dofinansowaniach i pisaniu wniosków, skutecznej komunikacji, negocjacji, organizacjach zbiorowego zarządzania, brandingu, dobrych pressach i wielu, wielu innych.

Wspaniały czas, świetni specjaliści, a nawet pamiątki w postaci wywiadu przed kamerami. Z doświadczenia wiemy, że także nowe przyjaźnie i kooperacje. Sprawdź to.

LUDZIE SUMMERCAMP
prócz kuratorów, gościć będziemy tez innych ekspertów z branży muzycznej prowadzących warsztaty czy wykłady.
Agnieszka Obszańska
Agnieszka Obszańska
Trójka
Teatrolog z wykształcenia, dziennikarka z wyboru. Przez lata związana z radiową "Trójką". Reporterka, która odwiedziła z mikrofonem prawie wszystkie kontynenty i autorka programów, m.in.: codziennego serwisu „Teren Kultura” o wydarzeniach kulturalnych w Polsce i na świecie oraz współtwórczyni audycji „Radiowy Dom Kultury”. Relacjonowała najważniejsze, nie tylko te największe festiwale i wydarzenia muzyczne w Polsce i poza nią. Dużo pracuje z dźwiękiem tworząc instalacje, słuchowiska i inne formy dźwiękowe bazujące na rejestrowanych samodzielnie dźwiękach terenowych. Po rozpadzie starej Trójki pracowała niezależnie na wielu frontach i zasilała zespół tworzącego się RADIA 357, od niedawna z powrotem w Trójce.
Bartosz Stawiarz
Bartosz Stawiarz
Bluesroads, Glory of Story, Wojtek Mazolewski
Bartosz Stawiarz przez 11 lat pracował jako menedżer muzyczny i animator kultury. Prowadzi indywidualne konsultacje dla muzyków i managerów muzycznych. W lutym 2020 roku założył firmę Glory of Story zajmującą się marketingiem narracyjnym. Przez 7 lat był menedżerem Wojtka Mazolewskiego i jego zespołów, z którymi odnosił sukcesy nie tylko w Polsce, ale także zagranicą. Bartosz był także pomysłodawcą i dyrektorem studenckiego Festiwalu Muzyki Bluesowej „Bluesroads” w Krakowie, który został uznany dwukrotnie przez fanów portalu bluesonline.pl za najlepszy festiwal bluesowy w Polsce. Doświadczenia Bartka sprawiają, że będzie mógł się z Wami podzielić nie tylko wiedzą łączącą realia polskiego rynku muzycznego ze światową perspektywą ale także wizją kreowania strategii marketingowej z innych branż.
Bożena Haim
Bożena Haim
General Manager [PIAS] Poland & EE. Wcześniej związana była m.in. z Universal Music Polska i BMG Poland, jest też twórczynią warszawskiego konceptu Hałas Vinyl + Coffee.
Daga Gregorowicz
Daga Gregorowicz
Wokalistka, liderka i menedżerka folkowego zespołu Dagadana, z którym koncertowała i koncertuje na całym świecie – i nie ma tu odrobiny przesady. Dagadana odwiedziła Chiny, Koreę, Indonezję, Singapur, Malezję, Słowację, Argentynę, Czechy, Węgry, Bułgarię, Mołdawię, Ukrainę i prawdopodobnie, kiedy czytacie te słowa, do listy dołączyło już kilka innych krajów.
Dominik Jaworski
Dominik Jaworski
Konsultant biznesowy, od 14 lat porusza się w różnych zagadnieniach sfery finansów, okazjonalnie prowadzi „twarde" szkolenia finansowe. Przechodził od szczebla doradcy w dużych korporacjach poprzez stanowisko project managera projektów deweloperskich - do obecnie współwłaściciela w kancelarii finansowej. Wyróżnia się szerokim spojrzeniem na finanse z różnych perspektyw i pasją w mówieniu o finansach. Przeprowadza analizy finansowe oraz controllingowe w przedsiębiorstwach MŚP.
Leszek Biolik
Leszek Biolik
Muzyk i producent muzyczny. Grał między innymi z Republiką, Obywatelem GC, Stanisławem Sojką, Maanamem, Robertem Gawlińskim, Elements. Produkował płyty, nagrywał i współpracował między innymi z Brodką, The Car is On Fire, Marcinem Rozynkiem, Małgorzatą Ostrowską, Fiolką, Misią Ff, T.Love, Justyną Steczkowską, Grzegorzem z Ciechowa, Magnificent Muttley, 8 Lat w Tybecie i innymi. Założyciel i współtwórca fundacji Otwarta Scena, zajmującej się nagrywaniem i promowaniem video sesji LIVE dla ciekawych młodych artystów. Do tej pory fundacja zrealizowała około 120 nagrań dla ponad 40 artystów. W Inkubatorze Tak Brzmi Miasto Leszek wspierał uczestników szczególnie w takich tematach, jak produkcja muzyczna i współpraca między zespołem, wytwórnią i producentem. Członek zarządu związku Zawodowego Muzyków RP, oraz Członek rady nagrody Akademii Fonograficznej "Fryderyk"
Magda Chołyst
Magda Chołyst
Artist in Bloom
Założycielka pracowni Artist in Bloom, wspierającej rozwój kompetencji zawodowych wśród artystów, profesjonalistów i pracowników instytucji kultury. Magda jest projektantką procesów edukacyjnych, badaczką kompetencji przyszłości w przemysłach kreatywnych, coachem kariery, edukatorką i hackerką strategii, które pozwalają znaleźć balans między twórczą satysfakcją, finansową stabilizacją a dobrostanem. Jej eksperckie pasje to strategia, kreatywna przedsiębiorczość i tworzenie brandów opartych na autentycznych wartościach i talentach.
Razem z zespołem Artist in Bloom, Magda realizuje sesje 1:1, warsztaty oraz programy edukacyjne dla sektora muzycznego, dostarczając wiedzy i umiejętności niezbędnych do prosperowania w ekspresowo zmieniającym się ekosystemie przemysłów kreatywnych.
Pracownia współpracuje na co dzień z twórcami, profesjonalistami i organizacjami zarówno w Polsce, jak i za granicą (m.in. Music Export Poland, Music Cities Network, European Music Managers Alliance, Keychange i wiele innych).
Marcin Bąkiewicz
Marcin Bąkiewicz
Antyradio
redaktor naczelny, dyrektor programowy oraz dyrektor muzyczny Antyradia. Zajmuje się muzyką całe zawodowe życie, od niemal 25 lat. Doświadczenie zbierał w stacjach radiowych, telewizjach muzycznych, gazetach muzycznych, portalach internetowych i branży e-commerce. Zajmował się również fotografią koncertową. Stale współpracuje z magazynem Teraz Rock. Wykłada na Akademii Leona Koźmińskiego oraz prowadzi warsztaty „Rynek radiowy w Polsce i skuteczna promocja muzyki w radiu”. Jest członkiem Akademii Fonograficznej. Absolwent stosunków międzynarodowych na Wydziale Prawa i Administracji UAM.
Więcej informacji, również o pozaradiowej działalności Marcina, można znaleźć tutaj: www.marcinbakiewicz.pl
Michał Faron
Michał Faron
Role zawodowe: trener, coach, facylitator, psychodramatysta, aktor teatru playback
Role społeczne: mąż, przyjaciel, brat, syn
Specjalizacja: praca z emocjami, kompetencje menedżerskie, rozwój osobisty, rozwój trenerów i coach’ów, kompetencje społeczne
Zainteresowania i pasje: muzyka (gra na instrumentach i słuchanie wielogatunkowe), malarstwo (malowanie i linoryt), czytanie książek głównie o tematyce psychologicznej
Olena Prokhorets
Olena Prokhorets
Keep Sound
Muzyk, muzykolog. Product manager międzynarodowego startupu pomelody, który został uznany za jedną z najbardziej innowacyjnych firm Unii Europejskiej. Więcej niż 14 lat pracuje w edukacji w branżach sztuki muzycznej oraz media i komunikacji. Współpracownik Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Technooptymistka. Pracowała w Chinach w placówkach education-manufacturer affiliated to Shanghai International Studies University, gdzie przekonała się, że technologie w dobrych rękach potrafią zmienić edukację i świat na lepiej. Sporą część jej zainteresowań naukowych i zawodowych stanowi neuromuzykologiczny aspekt odbioru treści muzycznych. W wolnej chwili zajmuje się audio-brandingiem, studiuje Machine Learning i język chiński.
Paweł Hordejuk
Paweł Hordejuk
Mokre Buty / Happysad
Menedżer zespołu Happysad, pracował także m.in. z Indios Bravos, Lorein. Właściciel agencji artystyczno – koncertowej Mokre Buty. Menedżerem muzycznym jest od 2003 roku, jest pierwszym menedżerem zespołu Happysad od początku ich kariery (a niedawno zorganizował ich tysięczny koncert). Podczas trwania projektu Inkubator Paweł będzie skupiał się na głównych aspektach pracy menedżera. Opowie też o szczegółach pracy z zespołem i mediami.
Przemek Dziewitek
Przemek Dziewitek
trener, facylitator, coach, pedagog i pracownik socjalny. Prowadzi Pracownię Praktyki Autentyczności oraz jest członkiem kolektywu trenerskiego XYZ. Absolwent Szkoły Liderów Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności, obecnie członek zespołu trenerskiego Szkoły Liderów. Absolwent Szkoły trenerskiej Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych oraz specjalizacji coachingowej Grupy TROP. Przez wiele lat trener biznesu i akademii Grupy TROP.
Prowadzi warsztaty i sesje edukacji indywidualnej, zarówno na żywo jak i on-line. Wspiera pracowników, menedżerów, w rozwoju kompetencji podnoszących jakość współpracy: inteligencji emocjonalnej, pracy ze zmianą i w niepewności, rozwijania empowermentu i delegowania, pracy ze zmianą nawyków, pracy z wartościami i wizją, facylitacji, pracy zdalnej w zespołach rozproszonych, uważności.
Specjalizuje się w tematyce Autentyczności, która stanowi bazę dla budowania zdrowych relacji i osiągania spełnienia, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.
Pracował z zespołami firm i samorządów,m.in: ABB, AMGEN, mBank, Xelion, Ernst & Young, Vestas, Fuchs Oil Corporation, Warta, 7R, Prudential, GSBK, Gino Rossi, Platinium Wellness, Interseroh, Międzynarodowe Centrum Kultury, Izba Przemysłowo – Handlowa w Krakowie, Urząd Miasta Gdyni, Urząd Miasta Łodzi, Urząd Miasta Krakowa.
Sylwia Dąbrowska
Sylwia Dąbrowska
Instruktor teatralny, pedagog dramy i absolwentka Akademii Praktyk Teatralnych w Gardzienicach. Teatrem i nauczaniem zajmuje się od 12 lat. Uczy aktorstwa młodych ludzi, którzy z wystąpieniami przed publicznością dopiero zaczynają się oswajać. Przygotowuje produkcje teatralne z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi. Niekiedy pracuje z zawodowymi aktorami, ale przede wszystkim są to zapaleni amatorzy. Pracuje z ludźmi, którzy chcą występować na scenie, bądź przed kamerą. Pomaga osobom, które chcą, aby kamera je pokochała. Poprzez swoje video, live’y, artykuły na blogu i kursy online, pokazuje jak to zrobić, by lepiej prezentować się przed kamerą, doskonalić swój głos i angażować widzów. Wiery, że każdy może wyglądać przed kamerą dobrze, musi tylko wiedzieć jak się do tego przygotować.
Władek Foltyński
Władek Foltyński
Autor, basista, edukator muzyczny. Ma za sobą dekadę pracy dla największych marek na rynku polskim w branży reklamowej jako strateg (z przystankami na studia filologiczne, kurs trenerski i psychologię w biznesie). Specjalizuje się w brandingu kultury. W rolach wykładowcy, trenera, moderatora czy autora realizował projekty edukacyjne, konferencyjne i warsztatowe dla m.in. Uniwersytetu Jagiellońskiego, Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu, HEMI Music Award, Eastern European Music Academy, Inkubatora Tak Brzmi Miasto, projektu Innowacyjne Centrum Rozwoju Artysty oraz wielu instytucji związanych z edukacją i kulturą.

Autor m.in. książki "Komunikacja Pozadźwiękowa" - pierwszego "podręcznika mowy ciała dla muzyków" oraz metody dla osób dorosłych na gitarę basową bezprogową.
Program summercamp
Program obozu letniego, który odbędzie się w sierpniu 2022 w Krakowie
wszystkie
Warsztat
Wykład
Inne
20 sierpnia
g.10:30-12:00
CK Dworek Białoprądnicki
Jesteśmy na obozie - co dalej?
W jaki sposób stać się kapitanem lub kapitanką własnej podróży edukacyjnej na SC?
Obóz to nie tylko rozwój i zabawa, to też trampolina do wskoczenia na wyższy poziom branżowego profesjonalizmu.

Dlatego warto się zastanowić, jak podtrzymać motywacje przez cały czas trwania warsztatu, w jaki sposób ewaluować swoje zaangażowanie oraz jak wykorzystać wsparcie grupy do bardziej efektywnego przekładania teorii na praktykę.

Magda Chołyst pomoże Wam poszukać najlepszych narzędzi codziennej pracy wspierających Wasz procesu uczenia, aby obóz nie skończył się wypaleniem :)
moderatorka:
Magda Chołyst
20 sierpnia
g.14:30-16:00
CK Dworek Białoprądnicki
Skuteczna komunikacja
Trener Przemek Dziewitek pomoże wam poćwiczyć mówienie tak, żeby chciano was słuchać i słuchanie tak, żeby chciano do was mówić. Doświadczenie otwierające głowy, nie jedyne zresztą podczas summercampu.
moderator:
Przemek Dziewitek
Wyniki rekrutacji 2022
Anna Bieniek / shama
Karolina Błasik / Muska
Monika Dowgiałlo / Arek Czernysz
Adam Drozdowski / Dla kontrastu
Kaja Frankiewicz / peggy
Karolina Gwóźdź
Fryderyk Hoang Dong / Fryderyk HD
Wiola Jakubiec / Sekunda
Tomasz Kapitańczyk
Viktoriia Korol / Prababa
Iga Kozacka
Gaya Rosa
Anna Kubik
Maria Łojko
Filip Mieszkalski / Mentally Blind
Bartłomiej Mieżyński / Margins
Zuzanna Olszewska / Lost and Found
Jakub Podolak / Holick
Zuzanna Pomorska / Angsterma
Dagmara Raszka - Orawska / free air
Joanna Sobura
Agnieszka Stachowiak / Almighty Sound
Aleksandra Suchowiecka / Olica
Lucyna Sycz / Lucy Brown
Tańka Szafraniec
Karolina Szatkowska
Marcelina Wachowiak
Magdalena Wojtaszek / ERANNIE
tomasz Zagórski / Rusty Pine
Konrad Życzyński
GALERIA
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z organizowanych przez nas spotkań spotkań, koncertów i konferencji.
ORGANIZATORZY I PARTNERZY
Poniżej znajdziesz organizatorów programu oraz partnerów - zarówno finansowych, jak i organizacyjnych.
Organizatorzy
Partnerzy
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych
Partner merytoryczny
To top