Nowości, muzyka i wieści ze Społeczności Tak Brzmi Miasto [sierpień 2021]
https://takbrzmimiasto.pl/wp-content/uploads/2021/08/hd27-1536x864.jpg-thumbnail

Sprawdzamy, co u nich, co u Was. Świeże, świeżuteńkie single i zapowiedzi!

 

Pochyl się miły nade mną – premiera singla Tańki Szafraniec

Hipnotyzujący erotyk, kobieca wrażliwość i elektronika. Poezja Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej w lekkiej i odświeżającej synthowej kompozycji. Najnowszy singiel Tańki Szafraniec zapowiada jej debiutancką płytę Mozaika, pełną barw mieszankę muzyczną: od big-beatu po alternatywny pop-rock. Album ukaże się 1 października.

Pochyl się miły nade mną .
Tańka na FB .

Pochyl się miły nade mną

 

Nowy singiel Filipa Mizi: Życie to...

Życie to... jest uśmiechem w stronę rzeczywistości i tych pięknych, ulotnych chwil. – Utwór ładuje mnie pozytywną energią i radością – mówi Filip Mizia. – Pragnę się tym podzielić. Zagonieni codziennością i trudami często zapominamy o tym, jakie życie jest piękne! Jest lato, wakacje, świeci słońce, a Ty jesteś na imprezie z najlepszymi ludźmi na świecie - twoimi przyjaciółmi, bliskimi. Patrzysz w niebo, uśmiechasz się i przypominają Ci się wszystkie kolory, uczucia, przygody. To jest życie, warto się nim cieszyć i korzystać z niego.

Filip Mizia Życie to... na YT
WWW Filipa

 

Tribute to life Tara Gayan z premierą 22 sierpnia

22 sierpnia 2021 na platformy streamingowe wszedł ich pierwszy singiel Tribute to life. Wydarzeniu towarzyszyć będzie premiera wideoklipu, który został nakręcony na pustyni Negev w Izraelu. Aby odnaleźć „Iskrę Życia płynącą przez świat” – temat przewodni piosenki –  konstelacja TARA GAYAN udała się w niezwykłą podróż, czerpiąc z tradycji nurtu „kina drogi”. Efekty tej wyprawy będzie można zobaczyć na kanale YouTube.

Tribute to life

 

Zespół B6 prezentuje Moje ciało - zapowiedź jesiennej płyty Smugi

B6 grają pop-rocka z przesłaniem, które płynie z ich prywatnych doświadczeń. Moje Ciało mówi o tym, że czasem znana strefa komfortu to jedna z możliwości. Czas mija, zmieniamy się i warto sprawdzać, czy nadal jest nam dobrze w naszym własnym świecie. – Tym numerem zachęcamy do podejmowania nowych, odważnych decyzji – mówi Martyna Sabak, liderka zespołu. – Jeśli widzimy, że choć cząstka naszego ciała, naszej duszy czuje że jest jej "niewygodnie we własnym ciele".

B6 Moje ciało na YT
B6 na FB

 

Całe Łany zbóż! – hit na dożynki od Żywi Joł!

Łany zbóż to wyraz wdzięczności dla życia, które nas karmi. To modlitwa dziękczynna do matki Ziemi i ojca Słońca za pyszne efekty ich wspólnej twórczości. To zachwyt nad szumiącymi na Wietrze kłosami i nad tańcem życia.

Łany zbóż to akustyczna piosenka w niespiesznym tempie i transowym klimacie trochę blues, trochę etno/folk, trochę gospel, trochę rap.

Łany zbóż na YT

Pierwszy singiel Celery z płyty That Way Lies Madness Alexa Pilkevycha

Alex Pilkevych to prog metalowy one-man band z Wrocławia. 6 sierpnia się ukazał się jego pierwszy singiel z nadchodzącej płyty.

Na płycie gościnnie gra na perkusji Adam Janzi (z duńskiego zespołu VOLA), śpiewa Katie Thompson (Chiasma, Fallujach).

Celery na YT

To top