Nowości, muzyka i wieści ze Społeczności Tak Brzmi Miasto [wrzesień 2021]
https://takbrzmimiasto.pl/wp-content/uploads/2021/09/mw-1536x864.jpg-thumbnail

Sprawdzamy, co u nich, co u Was. Świeże, świeżuteńkie single i zapowiedzi!

 

Delikatność i prostota w nowym singlu Ady Kućmierz

Pozwól mi proszę Ady Kućmierz to utwór urzekający delikatnością i prostotą. W swojej powtarzalnej, hipnotycznej strukturze przywodzi na myśl mantrę, rodzaj filozoficznej prośby czy modlitwy. Zaprasza do świata pełnego piękna i minimalizmu. Zarówno tekst, jak i muzyka są autorstwa Ady, co można odczuć słuchając utworu śpiewanego niezwykle delikatnie i refleksyjnie. W refrenach pojawia się wokal Antka Sojki, producenta singla i nadchodzącej, debiutanckiej płyty Ady Stanę się ziemią.

Pozwól mi proszę .
Ada na FB .

 

Premiera Love and Hate Agaty Nasiadki

– Pisząc teksty piosenek inspirowałam się skrajnością ludzkich emocji, które potrafią w naszym życiu dosyć mocno namieszać – mówi Agata. – A także ludzką siłą, która mimo licznych przeciwności losu w każdym z nas drzemie. 

Rockowy zespół Agaty Nasiadki zapowiada singlem Love and Hate EP pod tym samym tytułem. Premiera singla: 24 września, krótkogrająca płyta ukaże się 2 października fizycznie i w streamingach.

FB Agaty Nasiadki

 

Kosmiczna podróż do lat 80' w nowym singlu Angeleny

Do Starlinków to energetyzujący, electro pop'owy utwór inspirowany brzmieniami synthwave oraz nurtem retrowave. Opowiada o sensie istnienia człowieka, przekraczaniu niemożliwych granic i przysłowiowym "sięganiu gwiazd". Z typową dla artystki liryczną warstwą tekstową oraz wyrazistą barwą głosu intryguje, pobudza wyobraźnię i inspiruje. Do singla powstało oldschool'owe lyric video pełne niespodzianek, które warto zobaczyć.

Do Starlinków
IG Angeleny

 

Neonowe lyric video od Blackjob

PanTuStał ukaże się 28 września. To próba odnalezienia siebie w świecie, do którego bohater opowieści czuje, że nie pasuje. Ekstrawertyczny świat kontra introwertyczna monotonia i pytanie: czy to przejściowy stan, czy trzeba się z tym faktem na dobre pogodzić? Historia opowiedziana w sposób instrumentalnie dynamiczny i przeskalowany lekko teatralnym wokalem. Kolejny singiel będzie kontynuował wątek, więc - można powiedzieć - ciąg dalszy nastąpi!

Blackjob na FB

 

 

To top