close

Summercamp – letnia szkoła Tak Brzmi Miasto dla profesjonalizujących się muzyków

Ewelina Krawczyk
08-18-2021

30 Inkubatorowiczów i Inkubatorowiczek, 30 wschodzących muzyków i profesjonalizujących się artystek bierze udział Summercampie. To letnia odsłona trwającego od marca Inkubatora – największego w Polsce programu rozwoju dla muzyków i menedżerów. Za nami półmetek.

Jesteśmy w środku kilkudziesięciu aktywności: wykładów dla wszystkich uczestników, warsztatów w grupach, zadań odbywających się w parach, indywidualnych konsultacji, wieczornych jam sessions i YouTube Party. Od 13 do 22 sierpnia upchnęliśmy (wcale nie na siłę i zupełnie świadomie) esencję Inkubatora, wisienkę na torcie, crème de la crème: świetnych specjalistów i specjalistki z wiedzą i doświadczeniem, którym dzielą się ze wschodzącą branżą muzyczną, kluczowe umiejętności, które uczestnicy przyswajają indywidualnie i wspólnie, a przede wszystkim: spotkanie z ludźmi – integrację, wymianę, najlepszy rodzaj networkingu.

9 dni w czarownym Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki i 9 nocy w Krowodrzy Centrum Konferencyjno-Hotelowym (****! – dla wschodzących muzyków to gwiazdorskie okoliczności).

Summercamp trwa, a jeśli Was tu nie ma: wkrótce Tak Brzmi Miasto Konferencja, na początku 2022 ogłosimy czwarty już Inkubator i kolejny nabór, którego przejście może wiązać się z szansą na wzięcie udziału w przyszłorocznej letniej muzycznej przygodzie!

Jaki mamy tu klimat? Lepszy niż umiarkowany – zobaczcie zdjęcia Natalii Bajek:

   

Ewelina Krawczyk
Się Tworzy / Tak Brzmi Miasto
Organizatorka, promotorka i menedżerka kultury. Dyrektorka Festiwalu Wschody promującego nową muzykę artystyczną. Dotychczas m.in. specjalistka ds. promocji w Wydawnictwie Znak, dziennikarka w Polska Press, współprowadząca projekty rekrutacyjne i kreatywne. Z wykształcenia psycholożka, prowadziła zajęcia m.in. z psychologii osobowości i twórczości. Tworzy swoją jednoosobową agencję kreatywną, Się tworzy - promocyjny pomost między twórcami a resztą świata.
OSTATNIE WPISY: