Tak Brzmi Patronite. Wspólnie tworzymy muzyczną przyszłość
https://takbrzmimiasto.pl/wp-content/uploads/2021/07/WWWslider22a-1536x1152.jpg-thumbnail

Długo nad tym pracowaliśmy. Nad pomysłem i wyważeniem tego, co możemy zaoferować naszej Społeczności. Patronite ma swój jasny cel – i w jego ramy wpisują się nasze cele, które chcemy zrealizować. Na razie trzy: przestrzeń, działanie i audio-wideo. Mamy już jednak kolejne plany.

Wymyśliliśmy dla Was, naszych przyszłych Patronów i Matronek progi, które mają już w sobie realizację naszego głównego celu: budowania społeczności, która stanie się nową siłą branży muzycznej. Od prostej dyszki, przez kwoty spotify'owe i netfliksowe po wydatki bardziej odczuwalne dopasowaliśmy działania, które stopniowo czynią Was coraz bardziej współtwórcami Tak Brzmi Miasto i mecenasami społeczności. Lepiej! Przemyśleliśmy to tak, żeby coś dla siebie znaleźli zarówno nasz muzyk i menedżerka, jak i osoba, która nie pracuje z muzyką, ale kibicuje naszym działaniom i chce się poczuć jak impresario. Są nawet takie progi, w których widzimy przestrzeń dla fanów Waszych zespołów.

Mamy swojego Patronite'a , mamy fantastyczne bajery i ambitne plany. Mamy wspaniałą Społeczność, na którą teraz liczymy, jak nigdy wcześniej i zapraszamy do wsparcia, poparcia, udostępniania, podszeptów i serdecznego nagabywania. Mamy ekipę, która pracuje na to, żebyśmy mieli sytuację win-win i włożyła kupę pracy w przygotowanie działań, które powinny Was, proszę Państwa, zadowolić.

Społeczność Tak Brzmi Miasto może być nową siłą w branży muzycznej. W obliczu tempa, w jakim zmienia się ten przemysł, natłoku narzędzi, digitalizacji i, oczywiście, pandemii, stara szkoła kariery muzycznej przestaje działać. Odkrywamy nowe możliwości, ale – co najważniejsze – robimy to razem. Chcemy wspólnie wypracować nowe metody wzajemnego wsparcia w branży, tworzenia partnerstw i narzędzi dla miast.

Celem wszystkich działań Tak Brzmi Miasto jest edukacja nowej branży muzycznej, wykształcanie umiejętności samozarządzania u artystów i świadomości funkcjonowania sektora muzycznego u wszystkich, którzy chcą stać się jego częścią.

A wśród celów, które w najbliższej przyszłości chcemy osiągnąć wspólnie z naszymi Patronami: Muzycznymi Społecznikami, Dźwięcznymi Łaskawcami, Brzmiącymi Współtwórcami i kolejnymi tytułami, z którymi wiąże się Wasze wsparcie, są:

 

 

Tak Brzmi Miasto to przede wszystkim ludzie.

I bez ludzi - bez społeczności, bez ekspertów i organizatorów - nie byłoby TBM-owych inicjatyw dla nowej branży muzycznej. Ale ludzie potrzebują przestrzeni do pracy, sprzętu, wirtualnych narzędzi, księgowości, porad prawnicznych i innych bieżących potrzeb, które generują spore wydatki. Dlatego przyda nam się Wasze wsparcie!

 

 

Tak Brzmi Miasto to właśnie ludzie, to cała społeczność, ale też codzienna praca ekipy organizującej: Michała, Tomka, Eweliny, Mai i Szymona. Tworzymy Inkubator, czyli program wsparcia samozarządzających się artystów muzycznych oraz Konferencję dla branży muzycznej.

Obok tych wielkich wydarzeń jest szereg działań dodatkowych: prowadzenie bloga z przedstawicielami społeczności, newslettery, w których zbieramy branżową wiedzę i promocyjne wieści muzyczne, kilka formatów wideo, które publikujemy na naszym YT dwa razy w tygodniu czy podcasty. Nawiązujemy współprace międzynarodowe - te z HEMI Music Hub czy Baltic Aid. Sieciujemy, rośniemy i wspieramy rozwój wschodzących muzyków.

 

 

Jesteśmy przekonani, że siła tkwi w dostępnej, przystępnej i sprawdzonej wiedzy. Chcemy ją dostarczać, rozwijając naszą działalność wideo i podbijając streamingi podcastami.

 

 

Wpadajcie na Patronite'a Tak Brzmi Miasto i twórzcie z nami muzyczną przyszłość!

To top