close

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera by otrzymywać najświeższe informacje o projektach Tak Brzmi Miasto.

CZYM JEST KONFERENCJA

Tak Brzmi Miasto konferencja i festiwal to największe pod względem programu merytorycznego (ponad 30 paneli dyskusyjnych, warsztatów, wykładów) wydarzenie tego typu w Polsce, posiadające jednocześnie maksymalnie kameralny charakter (do 200 uczestników konferencji oraz 300 festiwalu). Skierowane jest do młodej branży muzycznej - muzyków, menedżerów, organizatorów wydarzeń i festiwali, pracowników firm fonograficznych, dziennikarzy muzycznych. Od 2013 r. spotykamy się po to by rozmawiać, uczyć się od uznanych specjalistów, spotykać nowych ludzi. Jako prelegentów gościliśmy jak dotąd ponad 150 specjalistów z 27 krajów.

W trakcie części festiwalowej prezentujemy wschodzące zespoły z Krakowa oraz miast programu Tak Brzmi Miasto Inkubator. Zagrali u nas m.in. Patrick the Pan, Hańba!, Disperse, Cheap Tobacco, Kraków Street Band, Besides. Wielu z nich z sukcesami kontynuuje kariery na międzynarodowych scenach.

Goście

Co roku zapraszamy gości z całego świata po to, by dostarczyć Wam naświeższej wiedzy. Poznajcie prelegentów edycji 2020.


Leszek Biolik

Leszek Biolik

Muzyk i producent muzyczny. Grał między innymi z Republiką, Obywatelem GC, Stanisławem Sojką, Maanamem, Robertem Gawlińskim, Elements. Produkował płyty, nagrywał i współpracował między innymi z Brodką, The Car is On Fire, Marcinem Rozynkiem, Małgorzatą Ostrowską, Fiolką, Misią Ff, T.Love, Justyną Steczkowską, Grzegorzem z Ciechowa, Magnificent Muttley, 8 Lat w Tybecie i innymi. Założyciel i współtwórca fundacji Otwarta Scena, zajmującej się nagrywaniem i promowaniem video sesji LIVE dla ciekawych młodych artystów. Do tej pory fundacja zrealizowała około 120 nagrań dla ponad 40 artystów. W Inkubatorze Leszek wesprze uczestników szczególnie w takich tematach, jak produkcja muzyczna i współpraca między zespołem, wytwórnią i producentem.

Program konferencji

Na program składa się ok. 30 aktywności - paneli dyskusyjnych, warsztatów, wykładów, spotkań, konsultacji. W trakcie edycji 2020 większość spotkań odbędzie się on-line. Zapoznaj się z programem poniżej.

20

lipca

KRAKÓW: warsztaty

20

lipca

KRAKÓW: warsztaty

Zajęcia otwierające program Tak Brzmi Miasto Inkubator. W ich ramach przedstawimy wam w skrócie co będziemy robić w trakcie trwania programu oraz odbędzie się pierwszy wykład z krakowskim kuratorem Bartoszem Stawiarzem.

Start godz. 18:00
Koniec godz. 22:00
online Kraków

zespoły

Co roku konferencji towarzyszy też część festiwalowa - czyli koncerty. Zapraszamy na nie wykonawców z Krakowa, ale też z miast partnerskich Tak Brzmi Miasto Inkubator. Wiele z zespołów, które prezentowaliśmy przez lata, z powodzeniem kontynuuje swoje kariery na scenach krajowych i zagranicznych, co nieustannie napawa nas dumą.

subnagłówek


Dobry zespół

subnagłówek

Dobry zespół

A tutaj treść opisu

youtube

Poniżej znajdziesz listę koncertów towarzyszących konferencji Tak Brzmi Miasto 2020.

10 - 11 września

2020 | On-line

Koncert numer jeden

Koncert pierwszy

ORGANIZATORZY
I PARTNERZY

Poniżej znajdziesz organizatorów programu oraz patnerów - zarówno finansowych, jak i organizacyjnych.

Organizacja

KONTAKT

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie programu Tak Brzmi Miasto Inkubator, skontaktuj się z nami, a chętnie na nie odpowiemy.

Michał Wójcik +48 694 713 732 michal@krakowskascenamuzyczna.pl
Szymon Wyrembak +48 605 174 670 szymon@takbrzmimiasto.pl
Dominika Borowiec +48 608 647 184 dominika@takbrzmimiasto.pl
Tomek Bysiewicz +48 667 619 155 tomek@krakowskascenamuzyczna.pl
Facebook
YouTube
Instagram