close

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera by otrzymywać najświeższe informacje o projektach Tak Brzmi Miasto.

CZYM JEST KONFERENCJA

Tak Brzmi Miasto konferencja i festiwal to największe pod względem programu merytorycznego (ponad 30 paneli dyskusyjnych, warsztatów, wykładów) wydarzenie tego typu w Polsce, posiadające jednocześnie maksymalnie kameralny charakter (do 200 uczestników konferencji oraz 300 festiwalu). Skierowane jest do młodej branży muzycznej - muzyków, menedżerów, organizatorów wydarzeń i festiwali, pracowników firm fonograficznych, dziennikarzy muzycznych. Od 2013 r. spotykamy się po to by rozmawiać, uczyć się od uznanych specjalistów, spotykać nowych ludzi. Jako prelegentów gościliśmy jak dotąd ponad 150 specjalistów z 27 krajów.

W trakcie części festiwalowej prezentujemy wschodzące zespoły z Krakowa oraz miast programu Tak Brzmi Miasto Inkubator. Zagrali u nas m.in. Patrick the Pan, Hańba!, Disperse, Cheap Tobacco, Kraków Street Band, Besides. Wielu z nich z sukcesami kontynuuje kariery na międzynarodowych scenach.

PRZ»SZŁOŚĆ - konferencja ludzi muzyki

Nowa rzeczywistość, nowe realia - czy to oznacza także nową branżę muzyczną? Czy nowe może oznaczać lepsze? Jak poradzą sobie najwięksi gracze - wytwórnie, producenci i stowarzyszenia, jak w tym świecie odnajdzie się niezależny artysta? Czy odbiorca potrzebuje kolejnego darmowego koncertu w sieci? Za co skłonny jest zapłacić? W końcu… artysta też człowiek.

O wyzwaniach i szansach cyfryzacji, o możliwościach zarobkowania w sieci, czy narzędziach, które mogą temu służyć. O zmianach, które warto śledzić i artystach, którzy - choć nieświadomi, jak wszyscy - byli gotowi na kryzys. Konferencja o przyszłości artysty i menedżera. Tak Brzmi Miasto o przyszłości muzyki.

Goście

Co roku zapraszamy gości z całego świata po to, by dostarczyć Wam naświeższej wiedzy. Poznajcie prelegentów edycji 2020.


Aly Gillani

Aly Gillani

Przedstawiciel Bandcamp, kwitnącej globalnej społeczności muzycznej, w której fani odkrywają nowych artystów, ściśle się z nimi łączą i bezpośrednio wynagradzają ich za ich pracę. Rola Aly polega na rozwijaniu rosnącej sieci wytwórni i artystów, którzy używają Bandcamp do łączenia się ze swoimi fanami, i zarządzaniu nią. Założyciel / A&R dla Worldwide Awards Label of the Year First Word Records. Pierwotnie promotor klubu, przez wiele lat prowadził nowatorskie wieczory klubowe Funky Mule i New Bohemia w Leeds. Uznanym DJ, regularnie występującym w wielu europejskich klubach i londyńskich stacjach radiowych Balamii i Worldwide FM.


Smolik

Smolik

jeden z najbardziej uznanych producentów muzycznych w Polsce, który oprócz pracy dla wielu artystów, wydaje również swoje autorskie płyty. Muzyka SMOLIKA to połączenie subtelnej elektroniki z bardzo przestrzennymi, akustycznymi brzmieniami. Produkuje też muzykę do filmów, spektakli teatralnych i telewizyjnych, kampanii i filmów reklamowych. Laureat między innymi Paszportu Polityki i Fryderyka za produkcję roku 2006 i 2009.


Andras Bodrogi

Andras Bodrogi

Andras pracował w różnych obszarach branży muzycznej i medialnej (EMI Hungary, Music Export Hungary, WMMusicDistribution) gdzie zdobył doświadczenie w dziedzinie muzyki cyfrowej i komunikacji online. Obecnie jest specjalistą od YouTube w The State51 Conspiracy, londyńskiej firmie muzycznej, pomagając niezależnym wytwórniom i artystom w zarządzaniu prawami i zarabianiu na YouTube. Jest nauczycielem (JUMP Program), konsultantem zewnętrznym (Google Hungary), wykładowcą i trenerem programów edukacyjnych związanych z branżą muzyczną. Pisze i publikuje piosenki jako "BoZaN"


Georges Perot

Georges Perot

Od ponad dwóch dekad zaangażowany w różnych dziedzinach branży muzycznej (założyciel wydarzeń MESO, współzałożyciel Kosmos Radio 93.6, e-Terra Records i Van Dog Events). Wyprodukował dziesiątki wydarzeń specjalnych (programy telewizyjne, nagrody muzyczne, igrzyska olimpijskie) i brał udział w licznych europejskich projektach muzycznych (SYMANSIS, NIMPE, EURICCA, Europejskie Stowarzyszenie Muzyki Na żywo). Jest Krajowym Koordynatorem sieci organizatorów "MUSIC DAY", partnerem JUMP- European Music Market Accelerator (Creative Europe), Szefem ATHENS MUSIC WEEK i Prezesem Europejskiego Stowarzyszenia Dnia Muzyki. Od 2019 roku jest również koordynatorem projektu HEMI - Hub for the exchange of Music Innovation Music (Kreatywna Europa) dla Technopolis City w Atenach.


Kasia Gawęska

Kasia Gawęska

Swoją przygodę z muzyką zaczęła w wieku 16 lat, gdy poznała się ze swoim ukochanym zespołem Red Hot Chili Peppers, a basista Guns N' Roses osobiście powiedział jej, że powinna podążać w tym kierunku. Dwa lata później zdobyła pracę w redakcji muzycznej Onetu, gdzie przeprowadziła kilkaset wywiadów z największymi artystami na świecie – do dzisiaj słowa wielu z nich na temat jej wrażliwości i pasji pozostają dla niej najpiękniejszymi komplementami. W Sony Music Poland poznała ten świat od innej strony przekonując się, że social media to najlepszy sposób na dzielenie się z ludźmi swoimi dokonaniami. Na nowo przedstawi Wam Instagram – tak, żeby to nie on zaskakiwał Was, ale Wy jego!


Łukasz Lembas

Łukasz Lembas

Z wykształcenia politolog, z zawodu specjalista w dziedzinie komunikacji w Krakowskim Biurze Festiwalowym. Jest odpowiedzialny za komunikację muzycznych festiwali i wydarzeń o tak różnorodnym charakterze, jak Sacrum Profanum, Opera Rara, Misteria Paschalia czy Wianki w Krakowie. Swoje doświadczenie w komunikacji budował współpracując z takimi markami jak OFF Festival, TIDAL czy ZPAV. Prywatnie fatalista, operator gitary basowej, wielbiciel Nowej Huty, właściciel czarnego kota oraz entuzjasta swojej córki.


Maria Chełkowska-Zacharewicz

Maria Chełkowska-Zacharewicz

Psycholog muzyki łącząca muzyczne doświadczenie z psychologicznym powołaniem. Od ponad 10 lat prowadzi zajęcia na wyższych uczelniach oraz szkolenia i warsztaty korzystając z wiedzy opartej na badaniach naukowych. W ramach projektu Strefa Harmonii wspiera muzyków na różnych etapach kariery poprzez spotkania indywidualne, warsztaty stacjonarne i online. Swoje metody pracy opiera na treningu akceptacji i zaangażowania, a jej celem jest towarzyszenie klientom w rozwijaniu elastyczności oraz odporności psychologicznej. Efekty jej pracy naukowej i popularnonaukowej można przeczytać w książce "Psychologia muzyki", tekstach naukowych i popularnonaukowych oraz na blogu www.psychologiamuzyki.pl.


Michał Wójcik

Michał Wójcik

CEO/założyciel fundacji Krakowska Scena Muzyczna - organizacji integrującej oraz promującej krakowskie zespoły i kluby. Na przestrzeni lat fundacja organizowała koncerty, wymiany międzynarodowe, warsztaty, spotkania, wydawała płyty, wideo, prowadziła stronę internetową oraz program edukacyjny na uniwersystecie Jagiellońskim. Głównym projektem fundacji jest Tak Brzmi Miasto - konferencja i festiwal showcase'owy, rozszerzony w 2019 o całoroczny program Tak Brzmi Miasto Inkubator, odbywający się w 7 miastach w Polsce. Prywatnie, Michał jest menedżerem i liderem trio Cinemon, w którym odpowiedzialny jest za przysłowiowe "wszystko" - od kompozycji, grania, śpiewania, poprzez produkcję, miks, booking, promocję i wydawanie płyt. I oczywiście również streaming live.


Robert Gajewski

Robert Gajewski

Menedżer i praktyk, który ma za sobą realizację około tysiąca przedsięwzięć kulturalnych. Od czasu studiów jest związany z Fundacją Na Rzecz Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego Universitatis Varsoviensis, na rzecz której działa jako menedżer i producent wydarzeń kulturalnych m.in. w warszawskich klubach Hybrydy, Palladium, Proxima. Jest również dziennikarzem muzycznym, od roku 2005 związanym z warszawskim radiem Kampus. Inicjator i pomysłodawca Festiwalu "Warszawa Brzmi Ciężko" w latach 2011-2013. Często zapraszany w roli eksperta lub członka Jury w przeglądach muzycznych (np Stage4You, Dzielnica Brzmi Dobrze itp). Od 2013 roku związany z wytwórnią płytową Kayax. Współpracuje z takimi artystami jak: Smolik, Skubas, Miro Kępiński, Kev Fox. Prywatnie wokalista zespołu Carnal. Członek Rady IGMAP - Izby Gospodarczej Managerów Artystów Polskich

Spotkania "jeden na jeden"

Oprócz paneli dyskusyjnych, warsztatów czy wykładów, chcemy umożliwić Wam spotkania jeden na jeden czy też po prostu konsultacje. Oto specjaliści, którzy są do dyspozycji nabywców biletów VIP (liczba miejsc jest ograniczona, zapisy prowadzone będą indywidualnie).


Ira Lobanok

Ira Lobanok

Muzyk, producentka, multi-instrumentalistka w elektronicznym zespole Krapka:KOMA. Nauczycielka Ableton Live w Vedel School, założycielka i liderka sekrentych koncertów Sofar Sounds we Lwowie. Ukończyła kierunek Commercial Music Perfomance na Uniwersytecie Westminster w Londynie prowadzony przez topowych brytyjskich specjalistów branży muzycznej.


Łukasz Lembas

Łukasz Lembas

Z wykształcenia politolog, z zawodu specjalista w dziedzinie komunikacji w Krakowskim Biurze Festiwalowym. Jest odpowiedzialny za komunikację muzycznych festiwali i wydarzeń o tak różnorodnym charakterze, jak Sacrum Profanum, Opera Rara, Misteria Paschalia czy Wianki w Krakowie. Swoje doświadczenie w komunikacji budował współpracując z takimi markami jak OFF Festival, TIDAL czy ZPAV. Prywatnie fatalista, operator gitary basowej, wielbiciel Nowej Huty, właściciel czarnego kota oraz entuzjasta swojej córki.


Kasia Gawęska

Kasia Gawęska

Swoją przygodę z muzyką zaczęła w wieku 16 lat, gdy poznała się ze swoim ukochanym zespołem Red Hot Chili Peppers, a basista Guns N' Roses osobiście powiedział jej, że powinna podążać w tym kierunku. Dwa lata później zdobyła pracę w redakcji muzycznej Onetu, gdzie przeprowadziła kilkaset wywiadów z największymi artystami na świecie – do dzisiaj słowa wielu z nich na temat jej wrażliwości i pasji pozostają dla niej najpiękniejszymi komplementami. W Sony Music Poland poznała ten świat od innej strony przekonując się, że social media to najlepszy sposób na dzielenie się z ludźmi swoimi dokonaniami. Na nowo przedstawi Wam Instagram – tak, żeby to nie on zaskakiwał Was, ale Wy jego!


Dartsya Tarkovska

Dartsya Tarkovska

Założycielka muzycznej agencji konsultingowej Soundbuzz i współzałożycielka Music Export Ukraine. Soundbuzz to pierwsza agencja konsultingowa skoncentrowana na rozwoju niezależnej sceny muzycznej w krajach Europy Wschodniej. Najnowszym projektem są badania nad ukraińskim rynkiem muzycznym. Music Export Ukraine to niezależna inicjatywa wspomagająca początkujących artystów ukraińskich w nawiązywaniu kontaktów, promocji oraz rozwoju kariery na międzynarodowym szczeblu. Głównymi aktywnościami MEU są wsparcie artystów, współprace międzysektorowe, międzynarodowe programy wymiany, wydarzenia edukacyjne oraz kijowska MCU - jedyna zorientowana na export konferencja i festiwal showcase'owy na Ukrainie.


Anca Lupes

Anca Lupes

Anca Lupes jest jednym z najbardziej doświadczonych specjalistów w rumuńskim biznesie muzycznym. W trakcie swojej kariery pracowała w prawie wszystkich dziedzinach tej branży: w mediach (prasa, radio, telewizja), przy organizacji koncertów, w wytwórniach płytowych, wydawnictwach muzycznych, zajmowała się menedżmentem i bookingiem. W 2006 roku rozpoczęła nauczanie biznesu muzycznego w Rumunii. W 2009 roku została pierwszą rumuńską profesjonalistką z branży muzycznej, która ukończyła Master in Music Business Programe z Berkelee College of Music (Boston, USA). W 2016 roku zaczęła organizować Mastering The Music Business - pierwszą w Rumunii konferencję muzyczną.


Carina Sava

Carina Sava

Założycielka i Menedżerka artystów w Watermelon Agency. Profesjonalistka w branży muzycznej z ponad 12-letnim doświadczeniem w zarządzaniu artystami, bookingu, współpracy z markami, marketingu muzycznym i komunikacji. Z tytułem magistra zarządzania artystami w Berklee College of Music, jest współzałożycielką i wiceprezesem Stowarzyszenia RAW Music oraz kierownikiem programu konferencji i festiwalu showcase'owego Mastering the Music Business, wiodącej muzycznej imprezie biznesowej w Rumunii. Carina jest także założycielką i przewodniczącą stowarzyszenia Women in Music Romania.


Marcin Bąkiewicz

Marcin Bąkiewicz

Dyrektor muzyczny Antyradia, współpracownik magazynu Teraz Rock. Zajmuje się muzyką całe zawodowe życie, od ponad 20 lat. Doświadczenie zbierał w stacjach radiowych, telewizjach muzycznych, gazetach muzycznych, portalach internetowych i branży e-commerce. Zajmował się również fotografią koncertową. Jest członkiem Akademii Fonograficznej i absolwentem Stosunków Międzynarodowych na Wydziale Prawa i Administracji UAM. Więcej informacji, również o pozaradiowej działalności Marcina, można znaleźć tutaj: www.marcinbakiewicz.pl

Program konferencji

Na program składa się ok. 30 aktywności - paneli dyskusyjnych, warsztatów, wykładów, spotkań, konsultacji. W trakcie edycji 2020 większość spotkań odbędzie się on-line. Zapoznaj się z programem poniżej. UWAGA: aktywności 11-13 listopada odbywają się w ramach tzw. CAMPU (osobny bilet). Aktywności konferencji to 14-15 listopada.

11

listopada

Digital od A do Z (camp)

11

listopada

Digital od A do Z (camp)

Rzeczywistość roku 2020 zmusiła ostatnich zatwardziałych antyfanów sieci i technologii do wskoczenia w digital obiema nogami. Jeśli nie ma Cię w sieci - nie istniejesz - dziś jest to prawdziwsze niż kiedykolwiek wcześniej. Ale co to właściwie oznacza "być w sieci" i jak być w niej "dobrze"?

Warsztat ten to przegląd dostępnych narzędzi oraz omówieniem ich specyfiki.

Start godz. 12:00
Koniec godz. 13:30
Sala 1 Kraków
11

listopada

Digital od A do Z: Facebook (camp)

11

listopada

Digital od A do Z: Facebook (camp)

Zdecydowana większość z nas używa Facebooka na co dzień, zarówno prywatnie, jak i w celu promocji swojego zespołu. Czy wykorzystujemy wszystkie możliwości, które daje ten najpopularniejszy portal społecznościowy? Co, jak i kiedy publikować, aby docierać do nowych fanów? Jakich błędów unikać? O meandrach korzystania z fejsa opowie Łukasz Lembas.

Start godz. 14:30
Koniec godz. 16:00
Sala 1 Kraków
11

listopada

Digital od A do Z: Bandcamp (camp)

11

listopada

Digital od A do Z: Bandcamp (camp)

Bandcamp pozwala w prosty i skuteczny sposób pokazywać swoją twórczość i, co niezwykle ważne w pandemii, sprzedawać - zarówno w wersji cyfrowej, jak i fizycznej. Wygląda też na to, że jako jedna z nielicznych platform została stworzona przede wszystkim dla muzyków, z myślą o tym, aby to oni zarabiali na swojej muzyce. O tym jak korzystać z oferowanych przez Bandcamp możliwości opowie Aly Gillani z Bandcamp.

Warsztat w języku angielskim.

Start godz. 16:15
Koniec godz. 17:15
Sala 1 Kraków
12

listopada

Warsztat 3

12

listopada

Warsztat 3

Szczegóły wkrótce

Start godz. 10:00
Koniec godz. 11:30
Sala 1 Kraków
12

listopada

Digital od A do Z: YouTube (camp)

12

listopada

Digital od A do Z: YouTube (camp)

YouTube - wszyscy go znamy, lubimy i spędzamy tam pewnie więcej czasu niż powinniśmy. Ale czy umiemy zrobić coś więcej od wrzucenia naszego nowego teledysku? O tym, jak wiele możliwości daje nam ten serwis opowie Andras Bodrogi.

Warsztat w języku angielskim

Start godz. 11:45
Koniec godz. 13:15
sala 1 Kraków
12

listopada

Digital od A do Z: Instagram (camp)

12

listopada

Digital od A do Z: Instagram (camp)

Instagram może być potężnym narzędziem wspomagającym rozwój bazy fanów twojego zespołu. O tym, jak efektywnie (i efektownie!) wykorzystywać jego mozliwości opowie Kasia Gałęska.

Start godz. 14:30
Koniec godz. 16:00
Sala 1 Kraków
12

listopada

Digital od A do Z: www (camp)

12

listopada

Digital od A do Z: www (camp)

Posiadanie strony WWW wydaje się czasem zupełnie zbędną ekstrawagancją. Skoro nie mają jej największe polskie gwiazdy, po co potrzebna jest Tobie? Strona jednak może być jedyną całkowicie własną platformą, a nie jedynie "podnajmowaną" przestrzenią budowaną na zasadach dyktowanych przez gigantów. Może być centrum kontaktu z odbiorcą i centrum skutecznej sprzedaży swojej muzyki.

Start godz. 16:15
Koniec godz. 17:45
Sala 1 Kraków
13

listopada

Warsztat 7

13

listopada

Warsztat 7

Szczegóły wkrótce

Start godz. 10:00
Koniec godz. 11:30
Sala 1 Kraków
13

listopada

Virtual (in)sanity (camp)

13

listopada

Virtual (in)sanity (camp)

W czasach, w których wydawałoby się, że bardziej w sieci żyć nie można okazało się... inaczej. Kultura, życie prywatne i zawodowe w boleśnie przyspiesznym trybie przeniosły się do Internetu. Czy przeprowadzka naszego życia i działalności do sieci to szansa, czy zagrożenie dla równowagi psychicznej? W jaki sposób radzić sobie z trudnościami i cyfrowym zmęczeniem? Czy ten stan ma w ogóle jakieś pozytywne strony?
Podczas warsztatu poznasz proste sposoby radzenia sobie z wirtualnym przeciążeniem. W rozwoju tych umiejętności będzie towarzyszyć Ci dr Maria Chełkowska-Zacharewicz, psycholog muzyki.

Start godz. 11:45
Koniec godz. 13:15
Sala 1 Kraków
13

listopada

Sesja mentoringowa: Jeff Thompson (camp)

13

listopada

Sesja mentoringowa: Jeff Thompson (camp)

Szczegóły wkrótce

Sesja w języku angielskim

Start godz. 14:30
Koniec godz. 16:00
sala 1 Kraków
13

listopada

Sesja mentoringowa 2 (camp)

13

listopada

Sesja mentoringowa 2 (camp)

Szczegóły wkrótce

Start godz. 14:30
Koniec godz. 16:00
Sala 2 Kraków
13

listopada

Sesja mentoringowa 3 (camp)

13

listopada

Sesja mentoringowa 3 (camp)

Szczegóły wkrótce

Start godz. 16:15
Koniec godz. 17:45
Sala 1 Kraków
13

listopada

Sesja mentoringowa 4 (camp)

13

listopada

Sesja mentoringowa 4 (camp)

Szczegóły wkrótce

Start godz. 16:15
Koniec godz. 17:45
Kraków
14

listopada

Kierunek 2021+ (konferencja)

14

listopada

Kierunek 2021+ (konferencja)

Panel otwierający konferencję Tak Brzmi Miasto PRZYSZŁOŚĆ. Rok 2020 z całą pewnością skatalizował wiele zmian, postawił przed nami wiele pytań, wiele kwestii podał w wątpliwość. Porozmawiamy o tym gdzie zmierzamy jako branża muzyczna. Jaki wpływ na naszą jutrzejszą działalność będą miały technologie, ale również jaki wpływ możemy mieć my - Twórcy.

Paneliści: Emma Swift, Dino Lupelli, Jeff Thompson, Marcin Woźniak, Robert Gajewski

Moderator: Michał Wójcik

Panel w języku angielskim

Start godz. 10:00
Koniec godz. 11:30
Zoom Kraków
14

listopada

Jak zadebiutować w 2021? (konferencja)

14

listopada

Jak zadebiutować w 2021? (konferencja)

Czy to, co nadejdzie w 2021 będzie kontynuacją branży jaką znamy, czy będzie całkowicie nowym rozdaniem? Jak zadebiutować w post-covidowej rzeczywistości? O pomysły zapytamy tych, którzy debiutowali skutecznie - zarówno wiele lat temu, jak i całkiem niedawno.

Paneliści:

Moderator:

Panel w języku angielskim

Start godz. 12:00
Koniec godz. 13:30
Zoom Kraków
14

listopada

Dywersyfikacja źródeł dochodu w muzyce (konferencja)

14

listopada

Dywersyfikacja źródeł dochodu w muzyce (konferencja)

Wraz z kolejnym odwołanym koncertem zaczynasz zastanawiać się czy nadal możliwe jest życie z muzyki? Porozmawiamy o tym gdzie w muzyce są pieniądze i o tym, że być może warto oprzeć swoją działalność na kilku filarach - tak by w przypadku draki nadal można było nie tylko przeżyć, ale wręcz prosperować.

Paneliści:

Moderator:

Start godz. 14:30
Koniec godz. 16:00
Zoom Kraków
14

listopada

Zmiana w mediach (konferencja)

14

listopada

Zmiana w mediach (konferencja)

Rok 2020 obfitował nie tylko w wydarzenia epidemiologiczne. Na polskim rynku nastąpił też swoisty krach medialny - jedna z największych rozgłośni radiowych, ostoja niezależnej muzyki, została w oczach wielu zrównana z ziemią. Redkacja jednak miast rozpaczać, założyła własną rozgłośnię. A właściwie dwie. A właściwie trzy. Tendencja do podziału na mniejsze, bardziej sprofilowane media nie jest nowa. Ale jaki będzie miała wpływ na to, co możesz zrobić ze swoją muzyką?

Paneliści:

Moderator:

Start godz. 16:30
Koniec godz. 18:00
Zoom Kraków
14

listopada

Monetyzuj! (konferencja)

14

listopada

Monetyzuj! (konferencja)

Zbudowałeś publiczność: masz tysiące fanów na FB, IG czy YT? Ale nadal nie wiesz jak przekuć lajki w złotówki? Ten warsztat jest dla Ciebie. Opowiemy o tym, jak zaktywizować Twoich fanów po to, by budować solidną bazę pod stały przychód.

Start godz. 11:00
Koniec godz. 12:30
Zoom Kraków
14

listopada

Stwórz swoje plemię (konferencja)

14

listopada

Stwórz swoje plemię (konferencja)

Szczegóły wkrótce

Start godz. 13:00
Koniec godz. 14:30
Zoom Kraków
14

listopada

Streamuj to sam (konferencja)

14

listopada

Streamuj to sam (konferencja)

2020 pokazał, że kogo nie ma w internecie - również na żywo - ten nie istnieje. W temacie streamingu, wydawałoby się, że nie możemy równać się z wielkimi gwiazdami, które stać na całe sztaby specjalistów i ekipy telewizyjne. Okazuje się jednak, że można to zrobić samemu na przyzwoitym poziomie, dla laika wręcz nieodróżnialnym od profesjonalnych produkcji. Co jeszcze Cię powstrzymuje? Weź sprawy w swoje ręce i streamuj to sam!

Warsztat nauczy Cię jak samemu zrealizować transmisję na dowolnym portalu z kilku kamer - telefonów komórkowych! - i z dźwiekiem "ze stołu".

Start godz. 15:00
Koniec godz. 16:30
Zoom Kraków
15

listopada

Edukacja muzyczna w sieci (konferencja)

15

listopada

Edukacja muzyczna w sieci (konferencja)

Sytuacja zmusiła wielu muzyków do skierowania się ku edukacji. Jednak wielu też poległo w gąszczu konkurencji. Co sprawia, że niektórzy jednak nie tylko przetrwali, ale też prosperują? Czym różni się ich oferta edukacyjna od wielu innych ofert? Czy edukacja jest w ogóle odpowiednią gałęzią w muzyce, by przetrwać w czasach Covidu?

Paneliści:

Moderator:

Start godz. 11:00
Koniec godz. 12:30
Zoom Kraków
15

listopada

Samodystrybucja (konferencja)

15

listopada

Samodystrybucja (konferencja)

Szukasz wydawcy? Szukasz dystrybutora? Ale czy wiesz po co? Okazuje się, że z powodzeniem można robić to samemu, jednak trzeba poznać podstawowe definicje i mechanizmy, które za tym stoją.

Start godz. 13:00
Koniec godz. 14:30
Zoom Kraków
15

listopada

Jak pracować z kamerą

15

listopada

Jak pracować z kamerą

Szczegóły wkrótce

Start godz. 15:30
Koniec godz. 17:00
Zoom Kraków
15

listopada

Rzeczywistość muzyki online (konferencja)

15

listopada

Rzeczywistość muzyki online (konferencja)

Czy koncert on-line może być doznaniem porównywalnym do prawdziwej muzyki na żywo? Czy w ogóle powinien być, czy może jest to zupełnie inny rodzaj doświadczenia? Porozmawiamy o realizacjach on-line i zastanowimy się dlaczego niektóre z nich udały się doskonale!

Paneliści:

Moderator:

Start godz. 10:00
Koniec godz. 11:30
Zoom Kraków
15

listopada

Szklanka jest w połowie pełna (konferencja)

15

listopada

Szklanka jest w połowie pełna (konferencja)

Jasne, 2020 nie rozpieszcza. Ale nie jest przecież tak, że wszystko w roku 2020 się nie udało. Wiele możliwości zniknęło, ale równie wiele się pojawiło. Porozmawiajmy o tym, co się nam UDAŁO. Wiele z tych rzeczy da się przecież kontynuować w 2021+. Zainspirujmy się więc nawzajem.

Jest to spotkanie warsztatowe moderowane przez Michała Wójcika.

Start godz. 12:00
Koniec godz. 13:30
Zoom Kraków
15

listopada

Wschodzący artysta w centrum (konferencja)

15

listopada

Wschodzący artysta w centrum (konferencja)

2020 dotknął każdego - zarówno wschodzących, jak i uznanych artystów. Jednak zasoby, którymi dysponują obie te grupy są nie do porównania. W trakcie panelu zastanowimy się nad miejscem wschodzącego artysty w ekosystemie muzycznym oraz warsztatowo zastanowimy się co zrobić, by tę pozycję poprawić.

Paneliści:

Moderator: Michał Wójcik

Start godz. 14:30
Koniec godz. 16:00
Zoom Kraków
15

listopada

Pomóż nam mądrze (konferencja)

15

listopada

Pomóż nam mądrze (konferencja)

Jakie problemy i wyzwania stoją przed artystą w 2020 - to oczywiste. Pojawiło się na szczęście wiele programów pomocowych, które ułatwiły przetrwanie najtrudniejszych momentów. Ale czy ich wpływ w skali makro na ekosystem na pewno jest korzystny? Czy indywidualny artysta czy pracownik branży muzycznej czuje się zaopiekowany? Zaprasamy na panel i spotkanie warsztatowe, by porozmawiać o tym, jak pomagać - ale mądrze.

Start godz. 16:30
Koniec godz. 18:00
Zoom Kraków

Bilety

Zachęcamy do kupna biletów na camp i konferencję Tak Brzmi Miasto 2020: PRZ_SZŁOŚĆ.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

ORGANIZATORZY
I PARTNERZY

Poniżej znajdziesz organizatorów programu oraz patnerów - zarówno finansowych, jak i organizacyjnych.

Organizacja

Powered by

Partnerzy

KONTAKT

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie programu Tak Brzmi Miasto Inkubator, skontaktuj się z nami, a chętnie na nie odpowiemy.

Michał Wójcik +48 694 713 732 michal@krakowskascenamuzyczna.pl
Szymon Wyrembak +48 605 174 670 szymon@takbrzmimiasto.pl
Dominika Borowiec +48 608 647 184 dominika@takbrzmimiasto.pl
Tomek Bysiewicz +48 667 619 155 tomek@krakowskascenamuzyczna.pl
Facebook
YouTube
Instagram