close

CZYM JEST KONFERENCJA

Tak Brzmi Miasto konferencja i festiwal to największe pod względem programu merytorycznego (ponad 30 paneli dyskusyjnych, warsztatów, wykładów) wydarzenie tego typu w Polsce, posiadające jednocześnie maksymalnie kameralny charakter (do 200 uczestników konferencji oraz 300 festiwalu). Skierowane jest do młodej branży muzycznej - muzyków, menedżerów, organizatorów wydarzeń i festiwali, pracowników firm fonograficznych, dziennikarzy muzycznych. Od 2013 r. spotykamy się po to by rozmawiać, uczyć się od uznanych specjalistów, spotykać nowych ludzi. Jako prelegentów gościliśmy jak dotąd ponad 150 specjalistów z 27 krajów.

W trakcie części festiwalowej prezentujemy wschodzące zespoły z Krakowa oraz miast programu Tak Brzmi Miasto Inkubator. Zagrali u nas m.in. Patrick the Pan, Hańba!, Disperse, Cheap Tobacco, Kraków Street Band, Besides. Wielu z nich z sukcesami kontynuuje kariery na międzynarodowych scenach.

PRZ»SZŁOŚĆ - konferencja ludzi muzyki

Nowa rzeczywistość, nowe realia - czy to oznacza także nową branżę muzyczną? Czy nowe może oznaczać lepsze? Jak poradzą sobie najwięksi gracze - wytwórnie, producenci i stowarzyszenia, jak w tym świecie odnajdzie się niezależny artysta? Czy odbiorca potrzebuje kolejnego darmowego koncertu w sieci? Za co skłonny jest zapłacić? W końcu… artysta też człowiek.

O wyzwaniach i szansach cyfryzacji, o możliwościach zarobkowania w sieci, czy narzędziach, które mogą temu służyć. O zmianach, które warto śledzić i artystach, którzy - choć nieświadomi, jak wszyscy - byli gotowi na kryzys. Konferencja o przyszłości artysty i menedżera. Tak Brzmi Miasto o przyszłości muzyki.

Program konferencji

Na program składa się ok. 30 aktywności - paneli dyskusyjnych, warsztatów, wykładów, spotkań, konsultacji. W trakcie edycji 2020 większość spotkań odbędzie się on-line. Zapoznaj się z programem poniżej.

11

listopada

Digital od A do Z (camp)

Rzeczywistość roku 2020 zmusiła ostatnich zatwardziałych antyfanów sieci i technologii do wskoczenia w digital obiema nogami. Jeśli nie ma Cię w sieci - nie istniejesz - dziś jest to prawdziwsze niż kiedykolwiek wcześniej. Ale co to właściwie oznacza "być w sieci" i jak być w niej "dobrze"?

Warsztat ten to przegląd dostępnych narzędzi oraz omówieniem ich specyfiki. Opowie o nich Grzegorz Borowiecki.

Start godz. 10:00
Koniec godz. 11:30
Kraków
11

listopada

Digital od A do Z: Facebook (camp)

Zdecydowana większość z nas używa Facebooka na co dzień, zarówno prywatnie, jak i w celu promocji swojego zespołu. Czy wykorzystujemy wszystkie możliwości, które daje ten najpopularniejszy portal społecznościowy? Co, jak i kiedy publikować, aby docierać do nowych fanów? Jakich błędów unikać? O meandrach korzystania z fejsa opowie Łukasz Lembas (Krakowskie Biuro Festiwalowe).

Start godz. 11:45
Koniec godz. 13:15
Kraków
11

listopada

Digital od A do Z: TikTok (camp)

TikTok nadal traktowany jest pobłażliwie, jako zabawna aplikacja dla nastolatków. Jednak przez nasze zniechęcenie omija nas szansa na zdobycie zasięgów. Co na TikToku oznacza podkład muzyczny, playback i czy muzyka "na żywo" ma tutaj szansę? Jak działa algorytm i ... w ogóle jak publikować tam treści?

Na te i inne pytania odpowie Agata Patoła

Start godz. 14:30
Koniec godz. 16:00
Kraków
11

listopada

Digital od A do Z: Bandcamp (camp)

Bandcamp pozwala w prosty i skuteczny sposób pokazywać swoją twórczość i, co niezwykle ważne w pandemii, sprzedawać - zarówno w wersji cyfrowej, jak i fizycznej. Wygląda też na to, że jako jedna z nielicznych platform została stworzona przede wszystkim dla muzyków, z myślą o tym, aby to oni zarabiali na swojej muzyce. O tym jak korzystać z oferowanych przez Bandcamp możliwości opowie Aly Gillani z Bandcamp.

Warsztat w języku angielskim.

Start godz. 16:15
Koniec godz. 17:15
Kraków
12

listopada

Digital od A do Z: Spotify (camp)

Wojciech Ignatowski opowie o tym, jak rozhulać Spotify. A konkretniej: jak wgrać swoją muzykę na Spotify, jak szybko zweryfikować profil artysty na Spotify, jak odpicować swój profil, jak często publikować utwory, co robić żeby mieć więcej obserwujących i odsłuchań i jak wykorzystać dane z analityki w Spotify for Artists. Grubo, nie?

Start godz. 10:00
Koniec godz. 11:30
Kraków
12

listopada

Digital od A do Z: YouTube (camp)

YouTube - wszyscy go znamy, lubimy i spędzamy tam pewnie więcej czasu niż powinniśmy. Ale czy umiemy zrobić coś więcej od wrzucenia naszego nowego teledysku? O tym, jak wiele możliwości daje nam ten serwis opowie Andras Bodrogi.

Warsztat w języku angielskim

Start godz. 11:45
Koniec godz. 13:15
Kraków
12

listopada

Digital od A do Z: Instagram (camp)

Instagram może być potężnym narzędziem wspomagającym rozwój bazy fanów twojego zespołu. O tym, jak efektywnie (i efektownie!) wykorzystywać jego mozliwości opowie Kasia Gałęska.

Start godz. 14:30
Koniec godz. 16:00
Kraków
12

listopada

Digital od A do Z: www (camp)

Posiadanie strony WWW wydaje się czasem zupełnie zbędną ekstrawagancją. Skoro nie mają jej największe polskie gwiazdy, po co potrzebna jest Tobie? Strona jednak może być jedyną całkowicie własną platformą, a nie jedynie "podnajmowaną" przestrzenią budowaną na zasadach dyktowanych przez gigantów. Może być centrum kontaktu z odbiorcą i centrum skutecznej sprzedaży swojej muzyki.

Start godz. 16:15
Koniec godz. 17:45
Kraków
13

listopada

Strategiczne myślenie w niestrategicznych czasach

Wszyscy będziemy w brzuchu wieloryba, czyli przygotuj się na czas, kiedy Beethoven straci wszystkie pieniądze.
Czy modne, długofalowe planowanie ma jeszcze sens? w czym może pomóc myślenie misją i myślenie rolami? Między innymi o tym będzie mówił Władek Foltyński podczas tego warsztatu. opowie również o sprawdzonych taktykach na burzliwe czasy oraz roli i składnikach dobrej strategii - kiedy wiesz co, ale nie wiesz jak.

warsztat w języku polskim

Start godz. 10:00
Koniec godz. 11:30
Kraków
13

listopada

Virtual (in)sanity (camp)

W czasach, w których wydawałoby się, że bardziej w sieci żyć nie można okazało się... inaczej. Kultura, życie prywatne i zawodowe w boleśnie przyspiesznym trybie przeniosły się do Internetu. Czy przeprowadzka naszego życia i działalności do sieci to szansa, czy zagrożenie dla równowagi psychicznej? W jaki sposób radzić sobie z trudnościami i cyfrowym zmęczeniem? Czy ten stan ma w ogóle jakieś pozytywne strony?
Podczas warsztatu poznasz proste sposoby radzenia sobie z wirtualnym przeciążeniem. W rozwoju tych umiejętności będzie towarzyszyć Ci dr Maria Chełkowska-Zacharewicz, psycholog muzyki.

Start godz. 11:45
Koniec godz. 13:15
Kraków
13

listopada

Sesja mentoringowa: Jeff Thompson (camp)

Sesja w języku angielskim

Start godz. 14:30
Koniec godz. 16:00
Kraków
13

listopada

Sesja mentoringowa: Jake Beaumont-Nesbitt

Sesja w języku angielskim

Start godz. 16:15
Koniec godz. 17:45
Kraków
13

listopada

PrzeZŁOŚĆ w piątek, trzynastego

Wybuchowy punkt programu. Nieoficjalny, niecenzuralny, niekonstruktywny (chociaż kto wie!)
Cały nasz program powodowany był złością, ale przygotowaliśmy go tak, żebyście wynieśli konkretne narzędzia i wiedzę, jak sobie radzić w kryzysie i w przyszłości.
Potrzebna jest jednak przestrzeń, żeby te złość wyrzucić i taką stworzymy dla Was wieczorem w... piątek trzynastego.
Jacek Szymkiewicz znany jako Budyń i Łukasz Orbitowski znany jako Czarny Coach w duecie artystyczno-niecoachingowym pozwolą Wam wyrzucić z siebie to, co Was wkurza.

To spotkanie to bezpieczna przestrzeń do uwolnienia poirytowania na wątpliwą kondycję branży muzycznej i uskarżań na zewnętrzne siły sprawcze i niesprawcze!

Start godz. 18:30
Koniec godz. 20:00
Kraków
14

listopada

Kierunek 2021+ (konferencja)

Panel otwierający konferencję Tak Brzmi Miasto PRZYSZŁOŚĆ. Rok 2020 z całą pewnością skatalizował wiele zmian, postawił przed nami wiele pytań, wiele kwestii podał w wątpliwość. Porozmawiamy o tym gdzie zmierzamy jako branża muzyczna. Jaki wpływ na naszą jutrzejszą działalność będą miały technologie, ale również jaki wpływ możemy mieć my - Twórcy.

Paneliści: Emma Swift, Dino Lupelli, Jeff Thompson, Marcin Woźniak, Robert Gajewski, Georges Perot

Moderator: Michał Wójcik

Panel w języku angielskim

Start godz. 10:00
Koniec godz. 11:30
Kraków
14

listopada

Jak zadebiutować w 2021? (konferencja)

Czy to, co nadejdzie w 2021 będzie kontynuacją branży jaką znamy, czy będzie całkowicie nowym rozdaniem? Jak zadebiutować w post-covidowej rzeczywistości? O pomysły zapytamy tych, którzy debiutowali skutecznie - zarówno wiele lat temu, jak i całkiem niedawno.

Paneliści: Anna Galiczak, Maria Dudek, Leszek Biolik, Daniel Kuśmierzak, Tomasz Olszewski

Moderator: Michał Wójcik

Start godz. 12:00
Koniec godz. 13:30
Kraków
14

listopada

Dywersyfikacja źródeł dochodu w muzyce (konferencja)

Wraz z kolejnym odwołanym koncertem zaczynasz zastanawiać się czy nadal możliwe jest życie z muzyki? Porozmawiamy o tym gdzie w muzyce są pieniądze i o tym, że być może warto oprzeć swoją działalność na kilku filarach - tak by w przypadku draki nadal można było nie tylko przeżyć, ale wręcz prosperować.

Paneliści: Marta Nizio, Smolik, Kuba Lewicki, Bartosz Rzepczyński, Mateusz Sarapata, Michał Sarapata

Moderator: Michał Wójcik

Start godz. 14:00
Koniec godz. 15:30
Kraków
14

listopada

Zmiana w mediach (konferencja)

Rok 2020 obfitował nie tylko w wydarzenia epidemiologiczne. Na polskim rynku nastąpił też swoisty krach medialny - jedna z największych rozgłośni radiowych, ostoja niezależnej muzyki, została w oczach wielu zrównana z ziemią. Redakcja jednak miast rozpaczać, założyła własną rozgłośnię. A właściwie dwie. A właściwie trzy. Tendencja do podziału na mniejsze, bardziej sprofilowane media nie jest nowa. Ale jaki będzie miała wpływ na to, co możesz zrobić ze swoją muzyką?

Paneliści: Agnieszka Szydłowska, Agnieszka Obszańska, Jan Niebudek

Moderator: Jarek Szubrycht

Start godz. 16:30
Koniec godz. 18:00
Kraków
14

listopada

Monetyzuj! Zarabiaj na każdym fanie (konferencja)

Dowiedz się, jak zbudować system sprzedaży, który działa w dobie streamingu - gdy muzyka jest zasadniczo darmowa. Andrew Apanov pokaże konkretne, sprawdzone metody, które przynoszą nie tylko sprzedaż, ale super fanów, którzy swoimi portfelami potwierdzają twój kunszt i ciężką pracę.

warsztat w języku angielskim

Start godz. 11:00
Koniec godz. 12:30
Kraków
14

listopada

Streamuj to sam (konferencja)

2020 pokazał, że kogo nie ma w internecie - również na żywo - ten nie istnieje. W temacie streamingu, wydawałoby się, że nie możemy równać się z wielkimi gwiazdami, które stać na całe sztaby specjalistów i ekipy telewizyjne. Okazuje się jednak, że można to zrobić samemu na przyzwoitym poziomie, dla laika wręcz nieodróżnialnym od profesjonalnych produkcji. Co jeszcze Cię powstrzymuje? Weź sprawy w swoje ręce i streamuj to sam!

Warsztat nauczy Cię jak samemu zrealizować transmisję na dowolnym portalu z kilku kamer - telefonów komórkowych! - i z dźwiekiem "ze stołu".

Start godz. 16:00
Koniec godz. 17:30
Kraków
15

listopada

Edukacja muzyczna w sieci (konferencja)

Jak, po dwóch latach, Pomelody, z dwójki ludzi organizującej zajęcia umuzykalniające dla dzieci w Krakowie, przekształciło się w szybko się rozwijający międzynarodowy startup, który został uznany za jedną z najbardziej innowacyjnych firm Unii Europejskiej (w 2018 pomelody zostało nagrodzone prestiżowym grantem HORYZONT 2020).
Olena Prokhorets opowie dlaczego nie warto bać się zmian, chociaż czasami mogą się wydawać przerażajace, przekaże trochę filozoficzno-futurystycznej rozkminy na temat, czy i w jakim stopniu nasz muzyczny świat się zmieni, postara się nieco oddemonizować technologie i przedstawi swoją wizję i doświadczenie, które zdobyła m.in. w Szanghaju, pracując w sferze edukacji muzycznej. Będzie też o tym, jaki stosunek do technologii mają w pomelody.

Start godz. 11:00
Koniec godz. 12:30
Kraków
15

listopada

Samodystrybucja (konferencja)

Szukasz wydawcy? Szukasz dystrybutora? Ale czy wiesz po co? Czy wiesz, że wiele rzeczy można z powodzeniem robić samemu, jednak trzeba poznać podstawowe definicje i mechanizmy, które za tym stoją? Na te pytania odpowie Marta Nizio

Start godz. 13:00
Koniec godz. 14:30
Kraków
15

listopada

Rzeczywistość muzyki online (konferencja)

Czy koncert on-line może być doznaniem porównywalnym do prawdziwej muzyki na żywo? Czy w ogóle powinien być, czy może jest to zupełnie inny rodzaj doświadczenia? Porozmawiamy o realizacjach on-line i zastanowimy się dlaczego niektóre z nich udały się doskonale!

Paneliści: Justyna Milkiewicz, Natalia Orkisz, Marcin Koćmierowski, Wojtek Szumański, Krzysztof Bober

Moderator: Michał Wójcik

Start godz. 10:00
Koniec godz. 11:30
Kraków
15

listopada

Szklanka jest w połowie pełna (konferencja)

Jasne, 2020 nie rozpieszcza. Ale nie jest przecież tak, że wszystko w roku 2020 się nie udało. Wiele możliwości zniknęło, ale równie wiele się pojawiło. Porozmawiajmy o tym, co się nam UDAŁO. Wiele z tych rzeczy da się przecież kontynuować w 2021+. Zainspirujmy się więc nawzajem.

Jest to spotkanie warsztatowe moderowane przez Michała Wójcika.

Start godz. 12:00
Koniec godz. 13:00
Kraków
15

listopada

Tak Brzmi Miasto Inkubator

Nasz tegoroczny program edukacyjny Tak Brzmi Miasto Inkubator był inny od poprzedniego, co nie jest niczym dziwnym, w końcu mamy 2020. Podsumujemy jak było, co było najmocniejszym punktem programu, a może i zaplanujemy PRZ>>SZŁOŚĆ!

Start godz. 13:15
Koniec godz. 14:15
Kraków
15

listopada

Wschodzący artysta w centrum (konferencja)

2020 dotknął każdego - zarówno wschodzących, jak i uznanych artystów. Jednak zasoby, którymi dysponują obie te grupy są nie do porównania. W trakcie panelu zastanowimy się nad miejscem wschodzącego artysty w ekosystemie muzycznym oraz warsztatowo zastanowimy się co zrobić, by tę pozycję poprawić.

Paneliści: Andrzej Dąbrowski, Tomek Lipiński, Mikołaj Kubicki, Leszek Biolik, Maciej Zieliński, Jacek Jagłowski.

Moderator: Michał Wójcik

Start godz. 14:30
Koniec godz. 16:00
Kraków
15

listopada

Pomóż nam mądrze (konferencja)

Jakie problemy i wyzwania stoją przed artystą w 2020 - to oczywiste. Pojawiło się na szczęście wiele programów pomocowych, które ułatwiły przetrwanie najtrudniejszych momentów. Ale czy ich wpływ w skali makro na ekosystem na pewno jest korzystny? Czy indywidualny artysta czy pracownik branży muzycznej czuje się zaopiekowany? Zapraszamy na panel i spotkanie warsztatowe, by porozmawiać o tym, jak pomagać - ale mądrze.

Paneliści: Maja Łapuszyńska (Krakowskie Biuro Festiwalowe), Małgorzata Kraszewska (Wydział Kultury Urzędu Miasta Gdyni), Marcin Kostaszuk (wydział kultury Miasta Poznania), Andrzej Sadowski (Centrum im. Adama Smitha)

Moderator: Michał Wójcik

Start godz. 16:30
Koniec godz. 18:00
Kraków

Tak Brzmi Miasto to oczywiście nie tylko ogrom wiedzy, ale również dużo pierwszorzędnego grania! Nic tak przecież nie koi zmęczonego całym dniem warsztatów i paneli dyskusyjnych umysłu jak muzyka. Przedstawiamy zatem wykonawców, którzy zaszczycą nas obecnością w tegorocnzym line-upie.


Asia Nawojska

Asia Nawojska

Tworzy, pisze, gra i śpiewa, autorka wszystkiego co prezentuje na scenie. Laureatka ogólnopolskich festiwali, m.in. I miejsca na 53. Studenckim Festiwalu Piosenki. Szukająca i z radością błądząca gdzieś pomiędzy muzyką klasyczną, alternatywą a indie popem i folkiem, samozwańczo nazywająca swoją muzykę częścią eclectic soundu.

FB | YOUTUBE


Atlantyda La5er X Zuza Baum

Atlantyda La5er X Zuza Baum

Projekt piątki studentów katedry jazzu, którzy hip hop mają we krwi. Świeżość brzmienia i myślenia słychać zarówno w ich autorskich kompozycjach, jak i w nowatorskim podejściu do klasyki gatunku. Koncerty zespołu to ponad godzinne pokazy mieszanki autorskich kompozycji zespołu oraz klasyki gatunku hip-hop w zupełnie nowej, newschoolowej odsłonie. Rapująca i śpiewająca frontmanka, elektryzujące, loopowane partie fletów i saksofonu oraz synthowa wibracja to charakterystyczne elementy zespołu.

FB | YOUTUBE


Namena Lala

Namena Lala

NAMENA LALA to opowieść na kobiecy głos i looper w gatunku experimental indie trip. Opowieść o poszukiwaniu siebie i tęsknocie za Planetą w jej życiodajnym kształcie. Namena Lala to wyspa wulkaniczna na krańcu mapy świata. Kształtem przypomina smoka, a jej teren chroni rezerwat dzikich ptaków. Namena Lala to prywatne terytorium – pełne dzikich głosów, ech i melodii wypuszczanych na wolność. To ekspedycja w głąb lądu. Nie by go zdobyć. By go dotknąć i usłyszeć.

FB | YOUTUBE


Funkasanki

Funkasanki

Nieco ekscentryczna dwójka grająca downtempo. Niepoprawni marzyciele, samozwańczy tancerze, pełni dystansu do siebie wierzą niczym Blues Brothers w muzyczną misję. W piosenkach poruszają tematy relacji, szacunku i miłości, ubierając wszystko w prostą i szczerą formę. Na energetycznych koncertach przełamują obraz typowych duetów elektronicznych łącząc sample z wiodącym wokalem, syntezatorami, perkusją i swoim znakiem rozpoznawczym - Funkasanki wyszeptanym pomiędzy utworami. 30 września pod szyldem netlabelu My Name Is New wytwórni Kayax ukazała się druga płyta zespołu "Last Call", którą promuje singiel "Know My Name".

FB | YOUTUBE


UBU

UBU

Pochodzący z Krakowa kwartet tworzący muzykę balansującą pomiędzy indie rockiem i alternatywą, a wpadającym w ucho i tanecznym art popem zahaczając po drodze sporo innych wpływów. Bywa brudno i głośno, bywa łagodnie - zawsze melodyjnie i seksownie niczym słodki pocałunek zostawiający krwawe blizny. Zespół jest obecnie przed premierą materiału wyprodukowanego we wspólpracy z Marcinem Borsem.

FB


Box Anima

Box Anima

Krakowskie trio akustyczne, przekazujące swoją muzyką potężną dawkę emocji. Największą przyjemność czerpią z eksperymentowania z możliwościami swojego instrumentarium. Od charyzmatycznego głosu i niepokornej wiolonczeli (Natalia Orkisz), przez frenetyczną gitarę (Tomek Idziak) po ciężki, dziki cajon (Wiktor Machowski) w ich muzyce słychać inspiracje prog-rockiem, folkiem, art-rockiem, trip-hopem i progresywnym metalem spod znaku Toola. Teksty Orkisz są poetyckie i bezkompromisowe. Każda z piosenek przynosi ze sobą własną porcję niepokoju i napięcia.
fot. Patryk Hodyl

FB | YOUTUBE


Muzaman

Muzaman

Przemek "Muzaman" Fryc - beatboxer obecny na polskiej scenie od 2008 roku, na międzynarodowej - od 2018. W tym czasie dał ponad 300 koncertów - zarówno w Polsce, jak i za granicą. Otoczony inspiracją takich artystów, jak Noisia, Zamilska, Dj Steez, Mac Miller, Anderson. Paak, Stormzy, ReepsOne, Mefjus i wielu innych, tworzy autorski materiał, który przyspiesza beat serca. Na przestrzeni ostatnich 12 lat współpracował z artystami szerokiego muzycznego spektrum - m.in. Guova, Aga Ozon, Bayeah i NiceGuys. Doskonale czuje gatunki drum and bass, rap, trap, techno, techhouse, house, dubstep i grime, co czyni go pożądanym wykonawcą i oczekiwanym muzycznym gościem scen klubowych i festiwalowych.

FB | YOUTUBE


Iggy Not Pop

Iggy Not Pop

Raper, tekściarz, tata, fan Franka Zappy. Jeden z ciekawszych graczy polskiego podziemia wg. portalu Newonce.net. Występował m.in. w legendarnym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej oraz jako support Pokahontaz. W lipcu tego roku razem z duetem producenckim Tap3s wydał debiutancką płytę „Powiedz Mi Coś Więcej”, na której gościnnie wystąpili m.in.: Tymon Tymański, Olaf Deriglasoff i Pjus, a o jej brzmienie zadbali Webber oraz DJ Eprom.

FB | YOUTUBE


Hai

Hai

Młoda alternatywa z Lublina . Właśnie wydaje debiutancki album "Dzwoń po nadzór". Zespół łączący różne wpływy muzyczne, eklektyzm i spójność, psychodeliczne wycieczki i ładne melodie, niekonwencjonalny tekstowo, pełen oryginalnej energii scenicznej. Jego muzyka oscyluje wokół alternatywy z domieszkami rocka, psychodelii, jazzu i post-rocka. Zwycięzcy 8. Festiwalu Wschody, zwycięzcy SPAM Lublin, finaliści tegorocznego Stage4You. Uczestnicy I edycji Tak Brzmi Miasto Inkubator, oraz Tak Brzmi Miasto Online Showcase #3; Line up Festiwalu Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym 2019.

FB | YOUTUBE


Stonerror

Stonerror

Założony w 2015 r. Stonerror gra ciężką, melodyjną i transową muzykę, którą muzycy określają jako „psychodeliczny stonerpunk". Po debiucie koncertową EP-ką „Rattlesnake Moan" (2016), bardzo pozytywnie zrecenzowaną w Polsce i za granicą, zespół wydał swój pierwszy album studyjny „Stonerror" (2017), wyprodukowany przez legendę polskiej sceny alternatywnej – Maćka Cieślaka. Płyta zyskała wiele przychylnych recenzji za granicą i spory oddźwięk wśród słuchaczy (ponad 300,000 odsłon na YouTube). Swój drugi album studyjny „Widow in Black" , który także wyszedł spod ręki Maćka Cieślaka Stonerror wydał w 2019 roku, a już pół roku później wychodzi kolejny krążek p.t. „Troublemaker". Obie płyty wydane zostały nakładem Interstellar Smoke Records (drugie tłoczenie pierwszej płyty również zostało wydane w ISR)

FB | YOUTUBE fot. Marcin Pawłowski

KONCERTY

Uzupełnieniem części konferencyjnej są koncerty zespołów związanych z Tak Brzmi Miasto. W tym roku będziemy prezentować 12 zespołów, które zagrają koncerty on-line wyprodukowane przez krakowski Klub Studio, transmitowane na kanały partnerów w sieci HEMI.

11 listopada

2020 | on-line

BOX ANIMA + HAI

20:00 - BOX ANIMA
21:00 - HAI
22:00 - TBA

12 listopada

2020 | on-line

ASIA NAWOJSKA + FUNKASANKI + ATLANTYDA LA5ER

20:00 - ASIA NAWOJSKA
21:00 - FUNKASANKI
22:00 - ATLANTYDA LA5ER X ZUZA BAUM

14 listopada

2020 | on-line

NAMENA LALA + IGGY NOT POP + MUZAMAN

20:00 - NAMENA LALA
21:00 - IGGY NOT POP
22:00 - MUZAMAN

15 listopada

2020 | on-line

UBU + STONERROR + FRAKTALE

20:00 - UBU
21:00 - STONERROR
22:00 - FRAKTALE

ORGANIZATORZY
I PARTNERZY

Poniżej znajdziesz organizatorów programu oraz patnerów - zarówno finansowych, jak i organizacyjnych.

Organizacja

Powered by

Partnerzy

KONTAKT

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie konferencji Tak Brzmi Miasto, skontaktuj się z nami, a chętnie na nie odpowiemy.