Nowości, muzyka i wieści ze Społeczności Tak Brzmi Miasto [grudzień 2021]
https://takbrzmimiasto.pl/wp-content/uploads/2021/12/mw-1-1536x864.jpg-thumbnail

Ostatni w tym roku zbiór muzycznych nowości od muzycznej społeczności Tak Brzmi Miasto. Trójka artystów i cztery świeże single zamykają rok na naszych łamach.

 

Podniebny rock’and’roll – Skytruck zabiera w podróż Jelonka

Singiel Zły krok jest jednym z kilku punktów, które czekają nas na drodze do premiery długogrającego albumu Lot na Marsa. Finaliści Antyfestu 2020 pokazują się w nowej odsłonie. Na pokładzie leci z nimi nowy frontman, charyzmatyczny Przemek Pajdak oraz gościnnie Jelonek, znany z zespołu Hunter, uwielbiany przez publiczność największych rockowych festiwali w Polsce. 

Zły krok na YT .

Skytrack na FB .

 

Dopamina Weroniki Wardak – pierwsza część singlowego tryptyku o relacjach

Weronika jest wokalistką, songwriterką i autorką tekstów. Prezentuje elektronikę, funk, soul, indie-pop i podmiejską lirykę. Jej debiutancki singiel to Dopamina, pierwsza część singlowego tryptyku o relacjach. Utwór powstał we współpracy z producentem Bartkiem Odrzywołkiem (vel. bartkiem zjawą), którego artystka poznała podczas Inkubatora Tak Brzmi Miasto.

Dopamina na YT

Weronika Wardak na FB .

 

Trochę ciepła w chłodne dni: #zimowepiosenki od Asi Nawojskiej

#zimowepiosenki to nic innego jak trochę ciepła w chłodne dni i długie wieczory, trochę mówienia do siebie do ucha i przytulenia się na tę zimę w piosenkach Asi Nawojskiej. Piosenki ukazały się w pierwszej połowie grudnia, wyprodukowane przez duet SARAPATA a piosenkę Najlepiej obok Asi zaśpiewała Misia Furtak. Słowne wideo do piosenek przygotowała Zofia Kosiba.

 

Asia o Mów ile chcesz: Ile razy ktoś nam na coś nie pozwalał, bądź co gorsza same sobie nie pozwalałyśmy? Ile razy przepłakałyśmy zimę tęskniąc i marznąc? Dziewczyńsko ubrana piosenka szepcząca nam do ucha by zawsze brać i dawać to co się czuje, oraz by zadomowić się w środku siebie.

Mów ile chcesz

Asia o Najlepiej feat. Misia Furtak: to cichy i intymny hymn ku miłości i akceptacji do siebie samego. Piosenka ze strychu wzięta. Bez przepychu, bez patosu, dla siebie, na jeden moment w kalendarzu ust, który warto poświęcić tylko sobie.

Najlepiej

To top