Jak bookować koncerty?
Jak załatwiać koncerty? Jak sprawić, żeby organizatorzy chcieli bookować nasz zespół? O czym trzeba pamiętać organizując trasę koncertową? Jak wynegocjować jak najlepszą stawkę?

To i wiele innych pytań odnośnie grania na żywo spędzają sen z powiek nie tylko początkującym artystom i menedżerom. Bez względu więc na to czy dopiero zaczynasz i chcesz poznać podstawy organizacji koncertów czy jesteś wyjadaczem i chcesz skonfrontować swoją wiedzę z innymi ekspertami - jesteś w idealnym miejscu.

Dzięki temu toolboksowi, będziesz w stanie zadbać o wszystkie niezbędne elementy, by Twoje koncerty udawały się jak najlepiej.

BOOKUJ DOBRE KONCERTY
13 NIEZBĘDNYCH KROKÓW DO DOBREGO KONCERTU
W toolboksie tym prześledzimy trzynaście niezbędnych kroków by mówić o dobrym bookingu: od przygotowania, poprzez kontakt z organizatorem, negocjacje finansowe i techniczne, ustalanie szczegółów i podpisywanie umów, budżety, ridery, a nawet podstawowe aspekty promocyjne.

POZNAJ WSZYSTKIE KROKI
Wiedza od wieloletnich praktyków!
Dbając o to, by przekazywana przez nas wiedza była aktualna, zaprosiliśmy do współpracy wieloletnich praktyków z branży koncertowej.

Daga Gregorowicz - liderka i menedżerka grupy Dagadana. Organizowała niezależne koncerty w ponad 30 krajach świata.

Hubert Kozera - współpracuje bookingowo zarówno z dużymi agencjami i artystami (Natalia Przybysz, John Porter, Tymon Tymański), jak i z niezależnymi, wzrastającymi zespołami (Patrick the Pan, The Bullseyes).

Ula Nowak - pomysłodawczyni i wieloletnia organizatorka festiwalu Pannonica, bookerka Off Festivalu. Reprezentuje punkt widzenia organizatora.

POSŁUCHAJ NASZYCH EKSPERTÓW
Zamów już dziś!
Zamawiając toolbox dostajesz również dostęp do dodatkowych materiałów: ridera technicznego, budżetu i formatki koncertowej.
OD PROWADZĄCEGO
Cześć, jestem Michał. Od blisko 20 lat gram i zarządzam zespołem Cinemon. Wiedząc, jakie trudności stoją na drodze niezależnego artysty, w 2014 r. założyłem fundację, której misją jest dostarczanie narzędzi do sprawnego ich pokonywania - w ten sposób powstała konferencja, inkubator oraz toolbox Tak Brzmi Miasto, który właśnie oglądasz.

Przez te lata zagraliśmy z Cinemonem około pięciuset koncertów, z których większość osobiście zabookowałem. Oś treści, którą znajdziesz w toolboksie zbudowana jest właśnie na tym doświadczeniu. Jednak postanowiłem zaprosić również ekspertów - Dagę, Huberta, Ulę - by uzupełnić swój punkt widzenia. I zgadnij co? Dowiedziałem się całej masy nowych informacji.

Mam nadzieję, że skorzystasz z tej wiedzy również i Ty, i że nie zawahasz się jej użyć, by grać coraz lepsze koncerty.

Powodzenia!
To top